شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

انتشار کارنامه تمام داوطلبان :

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۲ اعلام شد

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۲ اعلام شد

دانش روز: نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۲ امروز پنجشنبه منتشر شد و داوطلبان می توانند با درج مشخصات شخصی با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند

به گزارش دانش روز، داوطلبان کنکور سراسری ۹۲ می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org با درج مشخصات فردی و یا مشخصات کارت اعتباری ثبت نام کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

همراه با کارنامه، پاسخنامه ۷۵ هزار نفر اول کنکور نیز منتشر شده است و افرادی که در این گروه قرار دارند می توانند پاسخنامه خود را مشاهده کنند.

از میان یک میلیون و ۸۳ هزار نفر داوطلب ثبت نام کننده در کنکور سراسری ۹۲، بیش از ۹۲۴ هزار نفر در جلسه آزمون حاضر بودند که تمامی این داوطلبان مجاز به انتخاب رشته شده اند.

۷۱۲ هزار و ۳۶۸ نفر ظرفیت پذیرش در کنکور سراسری سال ۹۲ خواهد بود و فرم انتخاب رشته داوطلبان در دو بخش رشته های با آزمون و رشته های بدون آزمون (با احتساب سوابق تحصیلی) از ۱۵ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان در روزهای ۱۷ تا ۲۲ مردادماه فرصت دارند فرم انتخاب رشته خود را تا ۱۵۰ رشته تکمیل کنند.

امسال برای اولین بار غایبان کنکور نیز امکان انتخاب ۱۰۰ رشته را در رشته های بدون آزمون (با احتساب سوابق تحصیلی) خواهند داشت.

 

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱
کد خبر : 45047
بازدیدها: 654

پاسخی بگذارید »