چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نتایج نخستین دوره تربیت معلم کشوری نهج البلاغه

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
نتایج نخستین دوره تربیت معلم کشوری نهج البلاغه

دانش روز: رئیس اداره آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام نتایج نخستین دوره تربیت معلم کشوری نهج البلاغه خبر داد

به گزارش دانش روز، مرتضی خدمتکار رئیس اداره آموزش معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: نتایج اولین دوره کشوری تربیت معلم نهج البلاغه که شهریورماه سال جاری در قم برگزار شد؛ به دفاتر قران و عترت ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها اعلام شد.

وی ادامه داد: از مجموع ۳۷۲ شرکت کننده از سراسر کشور بیش از ۵۰ در صد شرکت کنندگان موفق به کسب حدنصاب قبولی و احراز شرایط لازم جهت اخذ گواهی نامه پایان دوره از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدند.

رئیس اداره آموزش تصریج کرد: ۴۰نفر از قبول شرکت کنندگان در این دوره که از نفرات برتر آزمون فوق بودند جهت شرکت در دوره تربیت مدرس نهج البلاغه که به زودی از سوی معاونت قرآن و عترت برگزار خواهد شد دعوت به عمل آمده است.

خدمتکار اعلام کرد: استان های اصفهان،زنجان،خراسان رضوی،گیلان و آذربایجان شرقی بیشترین تعداد مربیان اعزامی برای شرکت در این دوره داشته و استانهای خراسان رضوی،اصفهان و زنجان بیشترین سهمیه افراد منتخب جهت شرکت در دوره تربیت مدرسان نهج البلاغه را دارا می باشند.

یادآور می شود؛ اولین دوره کشوری تربیت معلم نهج البلاغه نیمه شهریورماه جاری به همت معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قم برگزار شد.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۶
کد خبر : 63958
بازدیدها: 213

پاسخی بگذارید »