پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده مردم کرج در مجلس:

نباید با فرافکنی مردم را دلسرد کنیم

28 danesheroz اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
نباید با فرافکنی مردم را دلسرد کنیم

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه انتخابات نباید با فرافکنی و ایجاد چالش در جامعه مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی مایوس کنیم

محمد جواد کولیوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در این شهرستان اظهار داشت: ما در آستانه یک رقابت بزرگ و حساس قرار داریم و همه گروه‌ها و طیف‌هایی که دل در گرو اسلام و انقلاب دارند خود را برای خدمت به کشور و ایجاد فضای با نشاط در انتخابات آماده ‌کردند.

وی تصریح کرد: همان طور که رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی تاکید فرمودند، اولویت اصلی و هدف نهایی با برگزاری انتخاباتی آزاد،‌ سالم، پرشور و رقابتی با حضور حداکثری مردم باشد و هر کسی که بر خلاف این مسیر حرکت کند، نمی‌تواند خود را دوستدار کشور و انقلاب بداند.

*دشمنان نمی‌خواهند مردم با امید در انتخابات شرکت کنند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توطئه‌های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی برای عدم برگزاری انتخابات حداکثری در ایران گفت: دشمنان ما نمی‌خواهند مردم ما با امید و پرشور در پای صندوق‌های رای حاضر شده و به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند، به همین دلیل در ماه‌های اخیر شاهد افزایش هجمه‌ها و تهدیدها و تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران بودیم.

کولیوند افزود: در چنین شرایطی ایجاد چالش‌های ذهنی برای مردم و فرافکنی درباره مشکلات و کاستی‌های کشور در حقیقت حرکت در مسیری است که دشمنان می‌خواهند و نتیجه آن مایوس شدن مردم است.

وی تاکید کرد: نباید با این کارها مردم را مایوس کنیم و به صورتی القا کنیم که عده‌ای در کشور نمی‌خواهند مشکلات رفع شود.

وی در پایان تاکید کرد: بیان مطالب غیر واقع از سوی مسئولان و دست‌اندرکاران موجب می‌شود که مردم دلسرد شده و در انتخابات حضور حداکثری نداشته باشند که به طور قطع این امر آسیب‌های جدی به کشور وارد می‌کند.

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۱
کد خبر : 15978
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »