پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نباید با حرف‌های حاشیه‌ای آرامش جامعه را برهم زد

danesheroz آذر ۱۴, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط کشور به صورتی است که نباید با پرداختن به مسائل بی‌مورد و بیان حرف‌های حاشیه‌ای آرامش مردم و جامعه را برهم زد. عزیز اکبریان امروز اظهار داشت: در ماه‌های اخیر فشار کشورهای غربی علیه جمهوی اسلامی ایران بیشتر شده و دشمنان ما تلاش می‌کنند که از [&hellip

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط کشور به صورتی است که نباید با پرداختن به مسائل بی‌مورد و بیان حرف‌های حاشیه‌ای آرامش مردم و جامعه را برهم زد.

عزیز اکبریان امروز اظهار داشت: در ماه‌های اخیر فشار کشورهای غربی علیه جمهوی اسلامی ایران بیشتر شده و دشمنان ما تلاش می‌کنند که از درون به نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیب وارد سازند.

وی تصریح کرد: هدف دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی این است که نگذارند اهداف توسعه‌ای کشورمان محقق شده و با اجرای توطئه‌های مختلف به دنبال مانع‌تراشی علیه ما هستند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: در چنین شرایطی‏ مردم‏، مسئولان و دلسوزان نظام باید به صورتی رفتار کنند که به فرموده رهبری معظم انقلاب اسلامی بهانه به دست دشمنان ندهند.

 

* تفرقه‌افکنی خواست دشمنان است

اکبریان تاکید کرد: به طور قطع بیان مسائل بی‌مورد و پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای نه تنها هیچ کمکی به ما نمی‌کند‏، بلکه موجب خوشحالی دشمنان نیز می‌شود.

وی با اشاره به این که سران نظام به ویژه روسای سه قوه باید هوشیاری بیشتری به خرج دهند‏، گفت: اگر چه اختلاف نظر و سلیقه امری طبیعی و عادی است، اما دشمنان اسلام و انقلاب به دنبال بزرگ نمایی این مشکلات بوده و کوچک‌ترین موضوعی را به بحرانی علیه نظام تبدیل می‌کنند.

*بیش از گذشته به وحدت نیاز داریم

نماینده مردم کرج در خانه ملت تاکید کرد: در این شرایط باید با حفظ وحدت و توجه به مصالح نظام به صورتی رفتار کنیم که بهانه‌ای به دست رسانه‌های غربی که اکثر آنها تحت نفوذ لابی‌های صهیونیستی هستند‏، ندهیم.

اکبریان در پایان تاکید کرد: شرایط امروز کشور حساس است، اما ملت ایران ثابت کرده‌اند که از شرایط بحرانی و حاد با حفظ وحدت و همدلی خود به راحتی عبور و بحران‌ها را به فرصتی برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی تبدیل می‌کنند.

سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۷
کد خبر : 347
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »