جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نانوایی آزاد پز در کرج نداریم

danesheroz1 شهریور ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
نانوایی آزاد پز در کرج نداریم

دانش روز: رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: اکنون دراین شهرستان نانوایی با عنوان آزاد پز نداریم

به گزارش دانش روز، ایرج قربانی افزود: با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها دیگر نانوایی آزادپز و یارانه ای دراین استان معنا ندارد.

وی اظهارکرد: در سال های گذشته دراین شهرستان برخی از نانوایی ها با عنوان آزاد پز کار خود را با ارایه نان با کیفیت و به تناسب آن قیمت بالاتر آغاز کردند اما این کار بصورت مقطعی تا زمان اجرای هدفمندی یارانه ها انجام شد .

قربانی بیان کرد: اکنون در این شهرستان نانوایی با عنوان آزاد پز نداریم بلکه نانوایی ها به صورت مجاز و غیرمجاز فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت نان تحت عنوان نانوایی آزاد پز خلاف قانون است یادآور شد : قیمت مصوب نان در این شهرستان همچون گذشته است و هیچگونه تغییری نکرده و دریافت وجه اضافی از شهروندان تخلف است.

رییس اتحادیه نانوایان کرج یادآور شد: با توجه به تورم موجود وافزایش قیمت دستمزد کارگران ، قیمت انواع نان از ابتدای سال ۹۱ همچنان ثابت است.

قربانی بیان کرد: قیمت مصوب نان لواش دراین شهرستان همچون گذشته ۱۵۰ تومان ، سنگگ ساده ۵۵۰ تومان ، نان بربری ساده ۴۵۰ تومان و تافتون ۳۰۰ تومان است.

وی یادآور شد: این اتحادیه روزانه با اعزام بازرسان خود فعالیت نانوایان تحت پوشش را رصد کرده و درصورت مشاهده هرگونه تخلف با واحد صنفی مذکور برخورد می کند.

اکنون درکرج یک هزار و ۲۰۴ نانوایی تحت پوشش اتحادیه نانوایان کرج فعال است.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶
کد خبر : 55943
بازدیدها: 612

پاسخی بگذارید »