سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نام نویسی یک هزار البرزی در طرح قرآنی ۱۴۴۷

danesheroz1 مرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
نام نویسی یک هزار البرزی در طرح قرآنی ۱۴۴۷

دانش روز: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز گفت: یک هزار و ۶۹۵ نفر از اعضای کانونهای مساجد این استان در طرح قرآنی ۱۴۴۷ نام نویسی کرده اند

  به گزارش دانش روز،  حجت الاسلام ˈسید اکبر موسویˈ افزود: طرح قرآنی ۱۴۴۷ با هدف بهینه سازی اوقات فراغت تابستانی از آموزه های تعالی بخش جزء ۲۹ قرآن کریم، همچنین نشر فرهنگ قرآنی و افزایش انس با قرآن با حفظ آیات الهی تحت عنوان نهضت حفظ قرآن کریم اجرایی شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح ۱۴۴۷در سطح استان البرز ۳۶ کانون فرهنگی هنری مساجد استان مجری این طرح هستند.

وی در خصوص اجرای این طرح گفت: قرآن کتاب هدایت و روشنایی بخش برای فطرت انسانها است، که توجه به آیات و اندیشه های آن زندگی انسان را از چالش ها و ناهنجاری ها دور می سازد.

موسوی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم افزود: نتیجه تحقق این مهم متضمن رشد و تعالی کشور و حفظ و بقاء جمهوری اسلامی ایران و مصونیت آنان از دشمنان خارجی و داخلی است.

به گفته این مسئول، به منظور اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۷ در حال حاضر کلاس های حفظ و آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم توسط دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز و با همکاری خانه های نور در حال برگزاری است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در پایان با تاکید بر اهمیت اجرای این طرح اظهار کرد: این طرح در رشد و باورهای دینی و قرآنی نوجوانان و جوانان نقش تاثیرگذاری دارد

 

 

منبع:ایرنا

یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰
کد خبر : 43477
بازدیدها: 268

پاسخی بگذارید »