سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نام نویسی بیش از ۳۲۰ هزار نفر در اعزام های نوروزی عتبات

danesheroz1 بهمن ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
نام نویسی بیش از ۳۲۰ هزار نفر در اعزام های نوروزی عتبات

دانش روز: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از نام نویسی بیش از ۳۲۰ هزار نفر در سامانه پیش ثبت نام اعزام های مرحله جدید عتبات عالیات خبر داد

به گزارش دانش روز، محسن نظافتی افزود: بیش از ۵۰ درصد ثبت نام کنندگان، ایام تعطیلات نوروز را برای تشرف به عتبات عالیات در مرحله جدید انتخاب کرده اند.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت یادآور شد: متقاضیان تشرف به عتبات در مرحله جدید اعزام ها، تا ساعت ۲۴ فردا ( جمعه) ۲۵ بهمن ماه مهلت دارند در سایت پیش ثبت نام به نشانی www.atabat.haj.ir نام نویسی کنند.

نظافتی اضافه کرد: نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام مرحله جدید اعزام های عتبات عالیات ۲۶ بهمن ماه جاری اعلام می شود و افراد می توانند بر اساس اولویت های خود برای نام نویسی در کاروان ها اقدام کنند.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش ۵۰ درصدی اعزام زائران ایرانی به عتبات در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: اعزام های مرحله جدید از ۲۱ اسفند ماه امسال آغاز می شود و تا پایان خرداد ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

نام نویسی در پیش ثبت نام مرحله جدید اعزام های عتبات عالیات از ۱۲ بهمن ماه جاری آْغاز شده و طبق اعلام سازمان حج و زیارت در این مرحله حدود ۳۲۰ هزار نفر به عتبات عالیات مشرف می شوند.

 

 

منبع: ایرنا

پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
کد خبر : 93383
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »