یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نام نویسی از متقاضیان دوره چهاردهم مسابقات ملی مهارت در البرز آغاز شد

danesheroz اسفند ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از آغاز نام نویسی متقاضیان شرکت در دوره چهاردهم مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۵ برزیل در استان خبر داد و گفت: متقاضیان تا ۲۷ اردیبهشت سال ۹۲ مهلت دارند برای شرکت در این مسابقات اقدام کنند

با اعلام این خبر با اشاره به مسابقات جهانی برزیل سال ۲۰۱۵ گفت: این دوره به سیاق دوره های پیشین در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود و نفرات برتر کشوری به المپیاد جهانی برزیل سال ۲۰۱۵ راه خواهند یافت.

وی افزود: این سری مسابقات در ۲۹  رشته شامل آجرچینی، الکترونیک، تاسیسات الکتریکی، جواهرسازی، جوشکاری، خیاطی (فناوری مد)، طراحی وب، فناوری اتومبیل، فناوری اطلاعات مدیریت سیستم‌های تحت شبکه، فناوری اطلاعات (راهکارهای نرم افزاری برای تجارت)، تبرید و تهویه، قنادی (شیرینی پزی)، آشپزی، کابینت‌ساز چوبی، کاشی کاری دیوار و کف، کنترل صنعتی، لوله کشی و گرمایشی، فرز cnc، تراش  cnc، پلی مکانیک، ساخت و تولید تیمی (سه نفره)، فناوری، طراحی گرافیک، طراحی مهندسی مکانیک، نجاری (اتصالات درب و پنجره)، مکاترونیک تیمی (دو نفره)، رباتیک تیمی (دو نفره)، طراحی فضای سبز تیمی (دونفره)، صافکاری خودرو و نقاشی خودرو برگزار می‌شود.

عزیزی با بیان اینکه متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۷۱ به بعد می توانند در این دوره شرکت کنند، یادآور شد: متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۶۸ به بعد نیز مجازند در رشته های تیمی دو نفره ساخت و تولید و مکاترونیک ثبت نام کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز، کشف استعدادهای حرفه‌ای جوانان، شناساندن اهمیت آموزش‌های مهارتی، شناسایی و معرفی افراد ماهر و نخبه، ترویج و ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی و ‌ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات، فن و تجارب حرفه‌ای بین جوانان را از اهداف مسابقات ملی مهارت برشمرد.

شناسایی کمبودهای آموزشی مهارت، ارتقاء سطح استانداردهای آموزش مهارت در کشور، ایجاد انگیزه در جوانان برای کسب مهارت و فراهم کردن فرصت مناسب برای رقابت سالم بین جوانان کشور از دیگر اهدافی بود که عزیزی از آنها نام برد.

عزیزی گفت: علاقه مندان به شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای محل سکونت خود  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۲
کد خبر : 10078
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »