چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیانیه فرهنگیان استان البرز در حمایت از شورای نگهبان

نامه نگاری جهت اعمال فشار بر شورای نگهبان توهین به نظام و نفی قانون است

danesheroz خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
نامه نگاری جهت اعمال فشار بر شورای نگهبان توهین به نظام و نفی قانون است

فرهنگیان استان البرز در حمایت از شورای نگهبان، بیانیه ای منتشر کردند

فرهنگیان استان البرز درحمایت از شورای نگهبان درخصوص احرازصلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری بیانیه ای به شرح زیرصادر کرده است:

بسمه تعالی

بیانیه قاطبه فرهنگیان استان البرزدر حمایت از شورای نگهبان

ان الذین قالو ربنا ثم استقاموافلا خوف علیهم ولاهم یحزنون(احقاف۱۳)

جمهوری اسلامی ایران تنها نظام مستقل برآمده از شریعت اسلامی است که حاصل خون دهها هزار شهید و ایثارگری ملت شریف، با رهبری حضرت امام خمینی (ره) می باشد که اکنون باگذشت ۳۴سال از عمر با برکت خود درحال گذر از پیچ حساس تاریخی است. یکی از عوامل اصلی حفظ این نظام در مقابل دشمنان وجود شورای نگهبان است که بر پالایش مدیران برای پست های کلیدی نظارت دارد. لذا ما قاطبه فرهنگیان استان البرز در این برهه حساس تاریخ انقلاب و منطقه، حمایت قاطع خود را از تصمیم قانونی شورای نگهبان در خصوص احراز صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام می داریم و انتظارداریم که :

۱- همچنانکه همه نامزدهای ریاست جمهوری درهنگام ثبت نام بر تمکین رای شورای نگهبان تاکید داشتند، حال وقت آن رسیده که در عمل به این گفته خود پایبند باشند و آن را بر همه خصوصا طرفداران خود ثابت نمایند.

۲- احترام به نهاد قانونی شورای نگهبان توسط همه گروه ها و جریانات سیاسی حفظ شود، چرا که نامه نگاری جهت اعمال فشار بر شورای نگهبان را طبق فرموده امام خمینی(ره) توهین به نظام و نفی قانون می دانیم.

۳- مخالفین و معاندین نظام بدانند طبق فرموده امام راحل (شورای نگهبان در رای دادن ملاحظه هیچکس را نکند و فقط و فقط خدا را درنظربگیرد) ،شورای نگهبان حافظ سلامت انتخابات است و اجازه نخواهد داد انقلاب به دست نااهلان بیفتد و در این راه از هجمه ها نمی هراسد.

۴- از عموم ملت آگاه، فهیم و ولایتمدار می خواهیم بار دیگر با خلق حماسه سیاسی با شرکت در انتخاباتی پرشور برگ زرین دیگری برافتخارات نظام بیفزایند و موجبات شادی دوستان انقلاب در سراسر جهان بویژه رهبرفرزانه انقلاب امام خامنه ای وهمچنین ناامیدی دشمنان نظام بویژه آمریکا واسرائیل را فراهم کنند.

منبع :تیتر ۱

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱
کد خبر : 20772
بازدیدها: 303

پاسخی بگذارید »