شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با بیش از 2000 امضا:

نامه مدیران آموزش و پرورش به رییس جمهور

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
نامه مدیران آموزش و پرورش به رییس جمهور

دانش روز: مدیران کل، معاونین آموزشی و معاونین پرورشی استانها، روسای آموزش و پرورش، مدیران مدارس، معلمان، مربیان پرورشی و فرهنگیان دوران وزارت اکرمی، نجفی، مظفر و حاجی، به حسن روحانی رییس جمهور کشورمان نامه نوشتند

به گزارش دانش روز،  متن نامه به رییس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی
ریاست جمهور محترم و محبوب جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام
خدارا سپاسگزاریم که حضرتعالی، با تدبیر و هوشمندی معلمی فرهیخته و دانشمندی گرانقدر از بدنه آموزش و پرورش که سی و دو سال به تعبیر معلمان فرهیخته، خاک کلاس درس را در همه دوره ها و صحنه ها خورده است به سرپرستی وزارت آموزش و پرورش برگزیدید.
جامعه فرهنگی کشور از این حسن انتخاب بسیار خوشحالند و مراتب امتنان و رضایتمندی خود را به محضر حضرتعالی اعلام نموده از محضرتان مصرانه می خواهیم با معرفی ایشان به مجلس شورای اسلامی و معرفی به نمایندگان محترم و معزّز لبخند رضایت را بر جامعه فرهنگیان و دانش آموزان کشور بنشانید.
گرچه حضرتعالی از همه بهتر این معلم فرهیخته را می شناسید و لیکن لازم می دانیم نکاتی را یادآوری نماییم:
۱- ایشان از دوران نوجوانی از مقلدان استوار حضرت امام خمینی قدس سره الشریف بوده و اعتقاد عمیق و التزام عملی به ولایت فقیه و مقام معظم رهبری را بدون تظاهر و بهره برداری ابزاری از وجود ذیجود دو ستاره درخشان عالم اسلام در صحنه های مختلف به اثبات رسانده اند.
۲- از دوران دانشجویی در مناطق محروم در تمامی دوره های تحصیلی تدریس و از معاونت منطقه آموزش و پرورش، ریاست منطقه، مدیرکل استان، معاونت وزیر در دوران وزارت سه وزیر و سرپرستی وزارت آموزش و پرورش اشتغال به خدمت صادقانه داشته که در تمامی سنگرهای خدمت همگان از ایشان به نیکی یاد می کنند.
۳- داشتن تحصیلات و تجربیات مرتبط با آموزش و پرورش و عدم فراغت از تدریس و ارتباط مستقیم بامدرسه و معلمی در طول دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی وی را به شخصیتی متخصص و حکیم در امور تعلیم و تربیت تبدیل نموده است.
۴- خدمت جهادگونه در استان کردستان در طول دوران دفاع مقدس دکتر فانی را در بین فرهنگیان بسیجی و جهادگر و با اخلاص به عنوان اسوه صبر و تحمل مطرح نموده است که آثار و برکات آن را بهتر از همگان، فرهنگیان عزیز استان کردستان حس نموده و می دانند.
۵-دکتر فانی اعتقاد راسخ به جوان گرایی در آموزش و پرورش دارد، ارتقاء کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی و ایجاد اصلاحات در فرآیندها و روش های کم تاثیر قدیمی و تحول در نیروی انسانی از عمده ترین اعتقادات او در آموزش و پرورش است.
۶-بسیاری از طرح های ماندگار در آموزش و پرورش از جمله: مدارس نمونه دولتی+ مدارس شبانه روزی+ پروژه مهر+ پژوهش سرای دانش آموزی+ مدارس لازم التوجه و … از خدمات جاریه ایشان به شمار می آید.
جمع کثیری از: مدیران کل، معاونین آموزشی و معاونین پرورشی استانها – روسای آموزش و پرورش – مدیران مدارس ، معلمان، مربیان پرورشی و فرهنگیان دوران وزارت آقایان دکتر اکرمی- دکتر نجفی- دکتر مظفر+ آقای حاجی (با بیش از ۲۰۰۰ امضاء)
لازم به ذکر است اسامی و امضاها در مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش موجود است.

منبع:پانا

 

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
کد خبر : 54701
بازدیدها: 329

پاسخی بگذارید »