دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نامه فانی به رییس قوه قضاییه برای عفو معلمان در بازداشت

danesheroz1 دی ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
نامه فانی به رییس قوه قضاییه برای عفو معلمان در بازداشت

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش، در نامه ای از رییس قوه قضاییه درخواست کرد با توجه به مناسبت های پیش رو، تعدادی از معلمانی که در بازداشت به سر می برند و حکم قضایی دارند مورد عفو قرار گیرند

به گزارش دانش روز، دکترعلی اصغرفانی درجریان دیدار روز گذشته از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)، درباره اقدامات صورت گرفته توسط این وزارتخانه برای آزادی برخی معلمان عضو تشکل های صنفی فرهنگیان که دربازداشت به سر می برند، افزود: تمامی تشکل های فرهنگیان دارای مجوز از وزارت کشور مورد احترام آموزش و پرورش هستند و از دید ما به عنوان فرصت هایی برای آموزش و پرورش تلقی می شوند.

 

وزیرآموزش و پرورش با ابراز امیدواری از اجابت نامه از سوی رییس دستگاه قضا،افزود: وزیر اطلاعات قول داده با تشکل های شناسنامه دار و قانونی فرهنگیان دیداری داشته باشد وهم اکنون در حال هماهنگی و برنامه ریزی برای انجام این دیدارهستیم.

 

وزیرآموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد، دیدار وزیر اطلاعات با تشکل های فرهنگیان، جلسه مشکل گشایی برای ادامه فعالیت این تشکل ها در قالب قانون احزاب باشد.

 

فانی در پاسخ به این سئوال که آیا در وزارت آموزش و پرورش معلم ستاره دار وجود دارد یا خیر گفت: همه معلمین ما عزیز هستند و چیزی تحت عنوان معلم ستاره دار نداریم.

فانی تاکید کرد: همه معلمان ما مانند خورشید بوده و روشنی بخش جامعه آموزش و پروش کشور هستند.

چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۷
کد خبر : 87713
بازدیدها: 310

پاسخی بگذارید »