دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

باشگاه پرسپولیس:

نامه توهین‌آمیز سایپا قابل پیگیری است

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
نامه توهین‌آمیز سایپا قابل پیگیری است

دانش روز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: نامه سراسر توهین سایپا قابل پیگیری است

به گزارش دانش روز، حسین قدوسی با اشاره به نامه باشگاه سایپا اظهار داشت: ما نمی‌دانیم چه تحریف واقعیتی انجام دادیم؟ باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به شورای تامین اعتبار البرز نوشت و مواردی را متذکر شد. مواردی مانند اینکه فاصله تهران و کرج بسیار کم است و احتمال حضور تماشاگران زیاد در دیدار دو تیم وجود دارد آن هم در حالی که ظرفیت ورزشگاه انقلاب کرج محدود است.

وی ادامه داد:‌ نمی‌دانم چرا بیان این موارد باعث شده باشگاه سایپا یک نامه سراسر توهین به نام اطلاعیه منتشر کند و مدیران پرسپولیس را مقابل مردم کرج قرار بدهد. ما در کجای نامه به مردم محترم استان البرز بی‌احترامی کردیم؟ یا اینکه تحریف واقعیت و اقدام وهن‌آمیز انجام دادیم؟

مدیر روابط عمومی پرسپولیس با اشاره به اتفاق مشابه در فصل گذشته گفت: فصل گذشته نیز گهر که در تهران میزبان بود، قصد داشت که دیدار پرسپولیس را در ورزشگاه تختی برگزار کند که ما در همان زمان نامه‌ای به شورای تامین اعتبار استان نوشتیم و یادآور شدیم که با توجه به حضور اهالی محترم لرستان در تهران و لرستانی‌های مقیم تهران و همچنین هواداران پرسپولیس به احتمال فراوان بیش از ۳۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آید. در حالی که ورزشگاه تختی تنها ۳۰ هزار نفر گنجایش دارد. در نهایت بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شد و ۷۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمدند.

وی ادامه داد: پس از پایان بازی نیز همه به گل مردود شده گهر پرداختند و هیچکس به این مسئله اشاره نکرد که پرسپولیس با یک نامه به موقع به شورای تامین از بروز یک فاجعه در فوتبال جلوگیری کرده است. در حالی که اگر بازی در ورزشگاه تختی برگزار می‌شد ۴۰ هزار تماشاگر در بیرون ورزشگاه می‌ماندند و امکان داشت فاجعه‌ای رخ دهد.

وی افزود: اکنون هم پرسپولیس همین کار را انجام داده و هیچگونه تحریف واقعیت یا اقدام وهن‌آمیزی نداشته است. نامه سراسر توهین باشگاه سایپا قابل پیگیری است. پرسپولیس با افتخار در کرج بازی می‌کند ولی ما به شورای تامین استان نامه زدیم و نمی‌دانیم چه ارتباطی با باشگاه سایپا دارد که آنها پاسخ داده‌اند؟ چرا می‌خواهند پرسپولیس را مقابل مردم خوب استان البرز قرار بدهند.

منبع:فارس

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
کد خبر : 49333
بازدیدها: 237

پاسخی بگذارید »