چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پرسپولیس نگران برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب کرج:

نامه باشگاه پرسپولیس به شورای تامین استان البرز

danesheroz1 مرداد ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
نامه باشگاه پرسپولیس به شورای تامین استان البرز

دانش روز: باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به شورای تامین استان البرز نگرانی خود را برای برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج را اعلام کرد

به گزارش دانش روز، با تاکید مسئولان استان البرز و پیگیری‌های باشگاه سایپا، سازمان لیگ موافقت خود را با برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا در استان البرز اعلام کرد.

از همین رو باشگاه پرسپولیس نیز در نامه‌ای به شورای تامین استان البرز اعلام کرد با توجه به اینکه پرسپولیس در چند بازی خود در فصل جدید نتایج خوبی را کسب کرده، شواهد نشان می دهد که بازی قرمزپوشان در هر جای ایران باشد هواداران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند. از همین رو با توجه به اینکه استان البرز به تهران نزدیک است و با حدود ۳۰ دقیقه هواداران ما در تهران می‌توانند خود را به استان البرز برسانند قطعا از این بازی استقبال چشمگیری خواهد شد.

 

به همین دلیل و با توجه به سوابق قبلی بازی‌های سایپا در البرز مخصوصا در فصل گذشته مقابل گهر دورود و ملوان، ما نگران برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب البرز هستیم. ما نگرانی خودمان را اعلام می‌کنیم تا مسئولان با در نظر گرفتن تمهیدات، از بروز اتفاقات غیرمترقبه جلوگیری کنند. در این نامه آمده است: البته تیم فوتبال پرسپولیس آمادگی ادامه دادن موفقیت‌های خود را در لیگ برتر دارد ولی شرایط ورزشگاه انقلاب و اتفاق‌هایی که قبلا در این ورزشگاه رخ داده موجب نگرانی ما شده است. امیدواریم که مسئولان به گوش باشند تا خدای ناکرده اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی نیفتد. قطعا با حضور هواداران فهیم در ورزشگاه، هیچ اتفاقی نمی‌افتد که منجر به حاشیه شود. این نامه به شورای تامین البرز و چند نهاد نظارتی فکس شده است.

منبع:پرسپولیس نیوز

جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۳
کد خبر : 48710
بازدیدها: 342

پاسخی بگذارید »