سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در حمایت از رویانیان

نامه بازیکنان پرسپولیس به وزیر ورزش

danesheroz7 تیر ۳, ۱۳۹۲ ۰
نامه بازیکنان پرسپولیس به وزیر ورزش

دانش روز: تصویر نامه بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مدیر عامل وقت این تیم در خبرگزاری ها منتشر شد

به گزارش دانش روز در بازیکنان این تیم در اردوی رامسر نامه‌ای را به مسئولان وزارت ورزش و جوانان نوشتند که در این نامه که به امضای برخی از بازیکنان رسید به برکناری رویانیان اعتراض کردند

تنظیم و امضای چنین نامه ای در برخی رسانه ها تکذیب شد و به همین دلیل خبرگزاری فارس برای تنویر افکار عمومی تصویر آن را منتشر می کند.

متن نامه:

جناب آقای دکتر عباسی

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام و ادای احترام

همانطور که اطلاع دارید در سال‌های اخیر یک تجربه تلخ در باشگاه پرطرفدار پرسپولیس همواره تکرار شده و آن هم تصمیم پی‌درپی در تغییر مدیریت این باشگاه مردمی است. اغلب نتایج مخرب و غیرقابل جبران نیز با این تصمیم‌ها به بار آمده است. متاسفانه جریانی خاص و منفعت‌طلب که طی سال‌های گذشته فقط در پی منافع شخصی خود بوده‌اند، دوباره دست به کار شده و تحرکاتی در جلب تخریب پرسپولیس و برکناری رویانیان آغاز کرده‌اند تا پرسپولیس را از روی ریل موفقیت خارج کنند.

این فعل و انفعالات باید برای ضربه زدن به پرسپولیس مورد بررسی قرار گیرد. این درحالی است که پرسپولیس هواداران پرشور آن پس از پشت سر گذاشتن بحران‌هایی پی‌درپی اکنون با انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی به آینده تیم محبوب خود امیدوارند و بیش از هر چیز نیازمند آرامش است.

ما بازیکنان پرسپولیس نیز همراه و همگام با هواداران پرشور خود ثبات مدیریت در پرسپولیس و بقای رویانیان را راهکار اصلی برای رسیدن به ساحل آرامش و موفقیت این تیم می‌دانیم.

بر همین اساس از حضرتعالی که انسانی صالح بوده و دانایی و توانایی دارید، تقاضا داریم تحت تاثیر تحرکات مشکوک اخیر قرار نگیرید و مثل همیشه با تمام قدرت از رویانیان حمایت کنید تا هم نزد مردم و هم در پیشگاه عدل الهی روسفید و سربلند باشید.

ارادتمند شما؛ بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرسپولیس

نامه

نامه

دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۰
کد خبر : 31495
بازدیدها: 271

پاسخی بگذارید »