دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نامنویسی در کاروان های حج تمتع ۹۳ از امروز آغاز شد

danesheroz1 بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
نامنویسی در کاروان های حج تمتع ۹۳ از امروز آغاز شد

دانش روز: رییس سازمان حج و زیارت گفت: نامنویسی در کاروان های حج تمتع ۹۳ از امروز جمعه ۱۸ بهمن ماه جاری آغاز شد

به گزارش دانش روز، «سعید اوحدی» افزود: متقاضیان سفر به حج ۹۳ می توانند قبل از مراجعه به کاروان در سایت اینترنتی به نشانی www.haj93.haj.ir ثبت نام اولیه را انجام داده و برای ثبت نام قطعی و پرداخت فیش به کاروان مربوطه مراجعه کنند.

وی ادامه داد: به منظور رفاه حال متقاضیان سفر به سرزمین وحی امکان شرایط پرداخت هزینه سفر به حج تمتع سال ۹۳ به صورت قسطی فراهم شد.

اوحدی با بیان این که پرداخت این هزینه در دو قسط میسر است، توضیح داد: بر این اساس زمانی که متقاضیان حج ۹۳ به کاروان ها مراجعه می کنند، مدیر کاروان دو فیش به آنها ارایه می دهد که مبلغ فیش نخست پنج میلیون تومان است و از این مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان توسط زائر و مابقی از طریق ودیعه سپرده شده و سود تعلق گرفته به آن پرداخت می شود.

اوحدی یادآور شد: زائران موظف اند مبلغ فیش نخست را طی مدت ۷۲ ساعت پس از دریافت آن، پرداخت کنند و فیش دوم نیز توسط مدیر کاروان به زائر ارایه می شود که این فیش مابه التفاوت ثبت نام بر اساس گروه قیمتی انتخاب شده است و باید اردیبهشت ماه سال آینده پرداخت شود.

وی همچنین از متقاضیان حج ۹۳ بویژه مردم مناطق شمالی کشور خواست برای نامنویسی در کاروان ها عجله نکنند زیرا فرصت ثبت نام در کاروان ها تا دو هفته افزایش یافته است.

رییس سازمان حج و زیارت یادآور شد: پرداخت هزینه سفر به تمتع در دو قسط، برای اولین بار انجام می شود تا در ایام منتهی به عید از نظر اقتصادی به متقاضیان سفر به سرزمین وحی فشار وارد نشود.

منبع:  ایرنا

جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
کد خبر : 92215
بازدیدها: 336

پاسخی بگذارید »