پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز تمرین تیم فوتبال سایپای البرز

نارنجی‌پوشان کرجی امروز به صف می‌شوند

danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
نارنجی‌پوشان کرجی امروز به صف می‌شوند

تیم فوتبال سایپای البرز نماینده این استان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان از عصر امروز نخستین تمرین خود برای حضور در رقابت‌های فصل آتی لیگ برتر را آغاز می‌کنند

سعید تقی‌زاده سخنگوی باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپای البرز اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی کادر فنی، بازیکنان تیم فوتبال سایپا از ساعت ۱۷ عصر امروز در محل باشگاه تمرینات گروهی خود را آغاز خواهند کرد.

وی تصریح کرد: این نخستین تمرین رسمی سایپا برای حضور قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر فصل ۹۲ – ۹۳ است و بازیکنان و کادر فنی با انگیزه بسیار عصر امروز تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز خواهند کرد.

*پیش‌بینی حضور حداقل ۱۵ بازیکن در نخستین تمرین رسمی سایپا

سخنگوی باشگاه سایپا در پاسخ به این پرسش که با توجه به عدم تمدید قرارداد اکثر بازیکنان عضو تیم فوتبال این باشگاه و همچنین عدم عقد قرارداد رسمی جدید، چه تعداد بازیکن در تمرینات امروز حضور پیدا می‌کنند؟ گفت: ما با تعدادی از بازیکنان فصل قبل قرارداد خود را تمدید کردیم و آنها در تمرین امروز شرکت خواهند داشت.

تقی‌زاده افزود: از سوی دیگر پیش‌بینی ما این است که حداقل با ۱۵ بازیکن تمرینات آماده‌سازی سایپا را آغاز کرده و با تعیین تکلیف دیگر بازیکنان مورد نظر کادر فنی،‌ آنها نیز در طول تمرینات به ما ملحق خواهند شد.

وی ادامه داد: اگر تا عصر امروز بازیکنان جدیدی را جذب و یا قرارداد فصل گذشته آنها را تمدید کنیم،‌ به صورت رسمی اسامی آنها را اعلام خواهیم کرد.

*هنوز کادر فنی سایپا تکمیل نشده است

سخنگوی باشگاه سایپای البرز در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا اعضای کادر فنی جدید تیم فوتبال این باشگاه تکمیل شده و به امروز با تمام نفرات تمرینات را هدایت خواهند کرد؟ نیز گفت: هنوز کادر فنی ما تکمیل نشده و نفرات جدید پس از عقد قرارداد رسمی به جمع کادر فنی ملحق خواهند شد.

تقی‌زاده همچنین با بیان اینکه امسال تیم فوتبال سایپا برای آمادگی بیشتر اردوی خارجی نخواهد داشت، اظهار داشت: به طور قطع اردوی آماده‌سازی سایپا برای حضور در فصل ۹۲ – ۹۳ داخلی خواهد بود و در تلاش هستیم تا این اردو را در یکی از استان‌های تهران و یا البرز برگزار کنیم.

وی در پایان اعلام کرد: همچنین در تلاش هستیم تا با تیم‌های داخلی چند بازی تدارکاتی انجام دهیم که نام تیم‌های حریف پس از نهایی شدن اعلام خواهد شد.

منبع :فارس

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۹
کد خبر : 20054
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »