شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در آموزش و پرورش البرز:

ناحیه ۳ کرج مدال آورترین ناحیه در المپیادهای علمی

danesheroz1 شهریور ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
ناحیه ۳ کرج مدال آورترین ناحیه در المپیادهای علمی

دانش روز: مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج گفت: آموزش و پرورش ناحیه سه کرج مدال آورترین ناحیه آموزش و پرورش استان البرز است

به گزارش دانش روز، احمد علی قنبر هراتی در خصوص موفقیت های اخیر دانش آموزان این ناحیه در مقاطع و رشته های مختلف گفت: خوشبختانه دانش آموزان این ناحیه با تلاش خود و پیگیری مدیران و معلمان طی چند ماه گذشته موفق به کسب رتبه های برتر از جمله کسب مدال طلای فیزیک در بین ۸۳ کشور دنیا و کسب مدال طلای جهان ریاضی در بین ۱۰۳ کشوردنیا شدند.

وی در ادامه در خصوص دیگر موفقیت های دانش آموزان این ناحیه افزود: برای اولین بار در آموزش و پرورش استان البرز دانش آموز سجاد صادقی زاده موفق به کسب رتبه اول کنکور در گروه ریاضی و فیزیک شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج اظهار داشت: دانش آموزان  فرزانگان این ناحیه موفق به ارائه مقاله ای در خصوص ترمیم بافت کرم خاکی شده اند که حائز رتبه شده و به زودی برای دفاع از مقاله ی خود درهمایش بین المللی عازم کشور تایلند خواهند شد.

هراتی در ادامه از کسب رتبه های زیر هزار بیش از ۲۰۰ دانش آموز این ناحیه در کنکور خبر داد و اظهار داشت: کسب رتبه برتر پنج تن از معلمان این ناحیه در جشنواره الگوهای برتر تدریس و جشنواره های کشوری نیز از دیگر افتخارات کسب شده در این ناحیه است.

موفقیت دانش آموزان کرجی در مسابقات کشوری

مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه کرج با بیان اینکه آموزش و پرورش علاوه بر تخصص و تعهد به مسائل پرورشی نیز توجه دارد، گفت: تمام تلاش ما در سال ۹۲ بر این امر است که با برنامه ریزی مناسب بتوانیم در مباحث پرورشی نیز در سطح کشور حائز رتبه های برتر شویم.

راهیابی۲۴ نفر از دانش آموز ناحیه سه در مرحله رباتیک، راهیابی به مرحله المپیاد کشوری اقتصاد، تجلیل از ۳۳۱ نخبه دانش آموز با پیشرفت ۶۰ درصدی در مقطع متوسطه، کسب رتبه های برتر در سطح استان و راهیابی به مرحله کشوری در برپایی نمایشگاه جابربن حیان، کسب مقام کشوری در جشنواره نوجوان سالم و … از دیگر مباحثی بود که هراتی به آن اشاره کرد.

وی همچنین از رتبه سوم در موضوع قرآن کشوری و رتبه دوم در بیست و دومین کنگره سراسری دانش آموزان خبر داد.

منبع:پانا

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
کد خبر : 58160
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »