پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نابودی همیشگی اصلاحات با کناره‌گیری عارف

danesheroz2 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: اگر عارف به نفع روحانی کنار برود، این به معنای آن است که برای همیشه تفکر اصلاح‌طلبی نابود شده و امروز تفکر غربگرا در اداره کشور و سران اصلاح‌طلب در جامعه هیچ جایگاهی ندارند.

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان پس از آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در جلسه هفتگی هیئت محبین اهل بیت  قم در سخنرانی خود به نکاتی درباره این مناظره‌ها پرداخت و اظهار داشت: کناره‌گیری عارف به نفع روحانی یعنی سران اصلاح‌طلب هیچ جایگاهی در جامعه ندارند.

وی افزود: اگر آقای عارف به نفع آقای روحانی کنار برود، این یعنی برای همیشه تفکر اصلاح‌طلبی نابود شده است؛ یعنی امروز تفکر غربگرا در اداره کشور و سران اصلاح‌طلب در جامعه هیچ جایگاهی ندارند.

پناهیان با بیان اینکه تفکر اصلاح‌طلبی همان شعار جامعه مدنی به جای امت اسلامی است، علت تحریم‌ها و فشارها را امید دشمن به برخی سیاسیون اهل سازش دانست و تصریح کرد: دشمن می‌خواهد با تحریم، مردم را به انتخاب سیاسیونی سوق دهد که حاضر باشند از منافع ملی عقب‌نشینی کنند، این سیاسیون نمایندگانی در میان نامزدها دارند.

بر پایه این گزارش، جلسه هفتگی هیئت محبین اهل بیت در قم که با سخنرانی حجت‌الاسلام سال‌هاست به پاتوق هفتگی جوانان قمی تبدیل شده است. گزارش کامل این سخنرانی مهم به زودی منتشر می‌شود.

منبع: فارس
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۵
کد خبر : 24709
بازدیدها: 199

پاسخی بگذارید »