پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شرایط لغزنده برای آمریکا:

نابودی اسرائیل کار سختی نیست

danesheroz1 شهریور ۸, ۱۳۹۲ ۰
نابودی اسرائیل کار سختی نیست

دانش روز: عضو شورای مرکزی ایثارگران درباره عواقب احتمال حمله آمریکا به سوریه گفت: شرایط برای آمریکا لغزنده است اگر این مفهوم را کشور های اسلامی درست درک کنند و با ایستادگی در برابر این زورگویی ها نابودی اسرائیل کار سختی نیست

به گزارش دانش روز،  شاکری عضو شورای مرکزی ایثارگران اظهار داشت: آنچه در سوریه در حال وقوع است یک پروژه شکست خورده ای است که از قبل هم آمریکایی ها آن را مطرح  می کردند و به دنبال این هستند که این مقاومتی که شکل گرفته را با برجسته کردن نقش شیعه کارآمدی و شتابش را کم کنند اما دیدند  که در کشورهای دیگری که حتی تفکر شیعه ندارند این هیجان مقابله با آمریکا بالا گرفت است و نمی توانند با این موج مقابله بکنند.

عضو شورای مرکزی ایثارگران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمال حمله آمریکا به سوریه وجود دارد گفت: در شرایط فعلی با حمله آمریکا به سوریه با کمک صهیونیسم و کشورهای اروپا بجز تخریب های بیش تر چیزی به دست نمی آورند.این طرح حمله آمریکا به سوریه برای آنها ارزش تبلیغاتی دارد با این کار می خواهند امتیازاتی را دریافت کنند آمریکا ، پیروزی نظامی نخواهد داشت.

وی افزود: آمریکایی ها قصد داشتند با هماهنگی و کمک کشورهای عربسان، قطر و ترکیه به مقابله با سوریه و سقوط بشار ورود پیدا کنند که نتوانستند به آن دست پیدا کنند. 

وی در پاسخ به اینکه چرا جمعیت جهانی آمریکا را محکوم نمی کند اظهار داشت: اکثر رسانه های دنیا زیر سلطه شرکت های صهیونیسمی هستند که از طریق آنها  اداره می کنند و اجازه نمی دهند صدا ها انعکاس پیدا کند.

وی درباره عواقب احتمال حمله آمریکا به سوریه گفت: شرایط برای آمریکا لغزنده است اگر این مفهوم را کشور های اسلامی درست کرد کنند و با ایستادگی در برابر این زورگویی ها نابودی اسرائیل کار سختی نیست.

شکاری گفت: شروع کننده ای را که آمریکا باشد، و مسلمانان را درگیربکند پدیده نابودی اسرائیل نزدیک می شود.

 

منبع: دانا

جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۳۰
کد خبر : 55619
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »