سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نابسامانی در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد / ضرورت توجه نمایندگان مجلس به مشکلات دانشجویان

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
نابسامانی در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه آزاد / ضرورت توجه نمایندگان مجلس به مشکلات دانشجویان

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص مشکلات خوابگاه های دانشگاه آزاد و نظارت مجلس، گفت: اگر چه در برخی از واحدهای دانشگاهی کارهای شایسته‌ای انجام شده است، اما همچنان گزارش هایی می رسد که حکایت از برخی نابسامانی ها و بی توجهی ها دارد

به گزارش دانش روز ، عباس مقتدایی با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به تفاوتی که واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی دارند و با عنایت به گستردگی این دانشگاه در سراسر کشور طبیعی است که تفاوت قابل توجهی درخصوص خوابگاه های دانشجویی و نحوه نظارت بر آن ها و امکانات و خدمات آن وجود داشه باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر چه در برخی از واحدهای دانشگاهی کارهای شایسته ای انجام شده است اما  همچنان گزارش هایی می رسد که حکایت از برخی نابسامانی ها و بی توجهی ها دارد. البته کمیسیون آموزش و تحقیقات تا کنون علی رغم چندین جلسه ای که با مسئولان دانشگاه آزاد داشته است گزارش هایی را نیز از مسئولان این دانشگاه دریافت کرده است.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس به طور مستقیم درخصوص خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه آزاد ورود نکرده اند و بعید نیست اگر حجم گزارشاتی که از کمبودهای خوابگاه ها گزارش می شود، افزایش یابد.
وی با اعلام اینکه پیگیری بر فعالیت خوابگاه های دانشگاه آزاد و ورود جدی تر نمایندگان به مشکلات دانشجویان ضرورت دارد، خاطرنشان کرد: به همین جهت من به مدیریت کلان و مسئولان نظام و مسئولان دانشگاه آزاد توصیه می کنم با دقت و پیگیری جدی تری خوابگاه های دانشجویی را مورد توجه قرار دهند.
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱
کد خبر : 20492
بازدیدها: 223

پاسخی بگذارید »