پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرپرست انجمن بانوان خیر استان البرز در گفتگو با دانش روز

می خواهیم سفیر عاطفه باشیم

28 danesheroz تیر ۲, ۱۳۹۲ ۰
می خواهیم سفیر عاطفه باشیم

دانش روز : سرپرست انجمن بانوان خیر استان البرز هدف این انجمن را همکاری با آسایشگاه کهریزک استان البرز و یاری رساندن به مددجویانی که نیازمند کمک هستند اعلام کرد

نظری دوست در حاشیه جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در گفتگو با خبرنگار دانش روز ، با اعلام حضور داوطلبانه بانوان در این انجمن ، اظهار داشت : انجمن بانوان از سال ۱۳۸۶ شروع به کار کرد و در حال حاضر بالغ بر ۱۳۰۰ نفر عضو این انجمن هستند که تعدادی از این اعضاء در حوزه اجرایی ، عده ای در حوزه مالی و تعدادی از اعضا نیز در زمینه فرهنگی و هنری فعالیت دارند.

SDC10194

نظری دوست خاطر نشان کرد : هدف این انجمن همکاری با آسایشگاه کهریزک استان البرز و یاری رساندن به مددجویانیست که نیازمند کمک هستند.

وی در خصوص جشن نیمه شعبان افزود : برنامه ی امروز به مناسبت نیمه شعبان که به بهترین نحو ممکن انجام شد ، حاصل تلاش این بانوان نیکوکار است ، البته لازم به ذکر است که تمامی اعضای این انجمن کاملا به صورت داوطلبانه و بدون گرفتن هیچ وجهی مشغول به فعالیت هستند.

وی یادآورشد : پیش از این هم مراسمهای این چنینی مانند برپایی بازارچه خیریه ، فعالیت در نمایشگاههای بهاره و همایشهایی به مناسبتهای مختلف در محمد شهر کرج برپا شده است.

IMG_0029

نظری دوست ادامه داد : به همت این بانوان و انشالله کمک های مسئولین ، مراسم افتتاحیه ساختمان نیلوفر را که مختص کودکان معلول می باشد تا پایان ماه رمضان در همین سالن جشن خواهیم گرفت.

نظری دوست در تشریح میزان سختی سمت سرپرستی خود افزود : به دلیل کم لطفی مسئولین شهر کرج ، گاهی واقعا احساس خستگی می کنم اما انجمن ما عهد کرده است که سفیر مهربانی باشیم و به آنهایی که چشمشان به دستان ماست عشق و عاطفه و آرامش هدیه دهیم.

وی در پابان با گلایه ی مجدد از بی توجهی مسئولین گفت : برای ساخت و ساز دیگر ساختمان های آسایشگاه و فراهم کردن امکانات بهتر و بیشتر برای مددجویان شهر کرج نیازمند یاری رسانی مسئولان هستیم.

شماره تلفن های دفتر انجمن بانوان خیر آماده پاسخ گویی به سئوالات بانوان داوطلب می باشد . ( ۰۲۶۳۲۷۱۳۱۲ ، ۰۲۶۳۲۷۵۴۵۴۵ ) 

 

 

گزارش : پرتو جغتایی

 

 

 

 

 

 

 

 

یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۳
کد خبر : 31097
بازدیدها: 545

پاسخی بگذارید »