دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مشارکت مردم

میزان مشارکت مردم البرز در انتخابات از متوسط کشوری بالاتر بود

danesheroz1 خرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
میزان مشارکت مردم البرز در انتخابات از متوسط کشوری بالاتر بود

دانش روز: استاندار البرز میزان مشارکت بالای مردم استان البرز از متوسط کشوری را تحقق حماسه در حماسه عنوان کرد و گفت: با حضور پرشور وشعور مردم استان البرز در پای صندوق های رای میزان مشارکت مردم استان از متوسط کشوری نیز بالاتر بود

 دکتر اصغر عربیان با بیان این مطلب اظهار داشت: مردم استان البرز با حضور گسترده خود در انتخابات حماسه در این استان به منصه ظهور رساندند. وی افزود: بر اساس اعلام وزارت کشور در خصوص جمعیت واجد شرایط شرکت در انتخابات، درصد مشارکت مردم استان البرز قریب به ۷۶ درصد بوده است که بیانگر نگاه عمیق و بابصیرت مردم به حضور در عرصه سیاسی کشور است. این در حالی است که میزان مشارکت در سطح کشور ۷۲.۷ درصد از سوی وزارت کشور اعلام شد.
بیشترین میزان رای مردم البرز به رئیس جمهور منتخب بود
استاندار البرز بیشترین میزان رای مردم البرز را مربوط به رئیس جمهور منتخب اعلام کرد و گفت: در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۵۱ درصد مردم استان البرز به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رای دادند و دکتر قالیباف با ۲۱ درصد، سعید جلیلی با ۱۰ درصد و مابقی نامزدها نیز در مجموع با ۱۰ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفتند. وی تحقق «حماسه سیاسی» انتخابات ۲۴ خرداد را مقدمه وحدت و همدلی بیش از پیش مردم عنوان و تصریح کرد: پیروز نهایی میدان انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ ملت ایران هستند که با وحدت و همدلی توطئه دشمنان نظام و انقلاب را نقش برآب کردند و با حضور حماسی خود پشتیبانی از انقلاب را به منصه ظهور و بروز رساندند. به گفته دکتر عربیان تداوم این راه افق روشنی را در برابر ایران اسلامی ترسیم کرده و ایران را در عرصه ملی و بین المللی سرآمد سایر کشورها قرار دهد.

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 28083
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »