شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

میثاق نامه عفاف و حجاب درآموزش و پرورش نهایی شد

danesheroz بهمن ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن میثاق نامه عفاف و حجاب در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این میثاق نامه در سه بخش عفاف و حجاب دانش آموزان، فرهنگیان و اولیای دانش آموزان با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب متناسب با سه گروه مخاطب آموزش و پرورش طر احی شده است

محمد ابراهیم محمدی با اعلام این مطلب اظهار کرد: مراحل نهایی تصویب این میثاق نامه طی شده است و بزودی برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور ابلاغ خواهد شد.
وی ادامه داد: این میثاق نامه در سه بخش عفاف و حجاب؛ دانش آموزان، فرهنگیان و اولیای دانش آموزان با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب متناسب با سه گروه مخاطب آموزش و پرورش طر احی شده است.
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش افزود: در بخش دانش آموزی این میثاق نامه با اشاره به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بر انتخاب پوششی در راستای فرهنگ اسلامی – ایرانی از سوی دانش آموزان تاکید شده است.
محمدی نقش خانواده و آموزش و پرورش در فراگیری فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه را بی بدیل خواند و تصریح کرد: خانواده و مربیان نقش مهمی در پیشبرد اهداف عفاف و حجاب دارند که در این میثاق نامه به بخشی از آن اشاره شده است.

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۸
کد خبر : 6172
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »