جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

احمدي نژاد در ديدار با اصحاب رسانه

مگر قرار است برویم؟ در خدمت شما هستیم

danesheroz1 مرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
مگر قرار است برویم؟ در خدمت شما هستیم

دانش روز: رئیس جمهور کشورمان گفت: مگر قرار است ما برویم، در خدمت شما هستیم و ان شاءالله همدیگر را در میعادگاه پیروزی‌ های بزرگ ملاقات خواهیم کرد

 به گزارش دانش روز،  پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در مراسم دیدار با اصحاب رسانه که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، با تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) گفت: معمولا جلساتی که در آخر کاری افراد برگزار می‌شود در خاطره ها باقی می‌ماند.

 وی با اشاره به صفت کریم امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: کریم اسم خدا و صفت الهی است و من فکر می کنم کریم معنای بالاتری هم دارد.

 رئیس جمهور با طرح این سوال که آیا کسی در عالم وجوددارد که از خودش چیزی داشته باشد گفت: اگر کسی مالی را انفال می کند آن مال مال چه کسی است؟ زیرا همه ما محتاج مطلق خدا هستیم و خدا غنی مطلق است و ما هرچه که داریم از خداست.

 احمدی نژاد با طرح این سوال که آیا کسی بدون توفیق و اراده الهی می‌تواند عمل صالحی انجام دهد، اظهار داشت: هیچ کس نمی‌تواند بدون توفیق و اراده الهی کاری انجام دهد لذا همه چیز از ناحیه خداست و خدا توفیق درک و عمل می‌دهد.

 احمدی نژاد با اشاره به زحمات ۸ ساله خبرنگاران برای پوشش فعالیت دولت نهم و دهم تاکید کرد: زحمات ما برای شما در طول این ۸ سال بسیار زیاد بوده است و ممکن است ما نتوانیم زحمات شما را به طور کامل دریافت کنیم.

 وی افزود: صمیمانه از همه تشکر می‌کنم و باید بگویم همه شما را دوست دارم چه کسی که موافق و چه کسی که مخالف من مطلب می‌نویسد.

 رئیس جمهور خاطر نشان کرد: یک روزی یک نفر در مورد انتشار اخبار درباره من گفت مهم نیست که موافق یا مخالف شما بنویسم مهم این است که درباره شما بنویسم.

 احمدی نژاد تصریح کرد: همه برای بالا بردن پرچم توحید و عدالت کار کردیم و بنده شخصا دست تک تک شما را از خبرنگار گرفته تا سردبیر و صاحب امتیاز و مدیر می‌بوسم و تقدیر و تشکر می‌کنم.

 رئیس دولت با بیان اینکه بالاترین و عزیزترین و ارزشمندترین سرمایه درابتدا خودمان هستیم، گفت: هیچ سرمایه‌ای بالاتر از انسان و عمر این دنیا وجود ندارد.

 احمدی نژاد افزود: بقیه نعمت‌های الهی مانند نعمت وجود پیامبر اسلام(ص) که بالاترین حقیقت هستی است برای آن است که از فرصت دنیا و حقیقت انسانی خودمان ارتقا دهیم و این فلسفه بعثت انبیاء و هدایت است.

 احمدی نژاد ادامه داد: اگر این اندیشه و هدف متعالی همیشه در ذهن ما باشد و اعمالمان را با این معیار تنظیم کنیم همه اقدامات ما همگرا و هم جهت می‌شود.

 رئیس جمهور با اشاره به برگزاری بیش از پنجاه کنفرانس خبری، گفت: آقایی که فکر می‌کند رئیس کل دنیاست تمام مصاحبه‌ها و کنفرانس‌هایش کارسازی شده است و او تمام جدول صندلی‌های خبرنگارانی که در مقابلش هستند را می‌شناسد که از همگی از دوستان خودش است.

 وی افزود: ما در مصاحبه‌ها و کنفرانس‌های خود این گونه عمل نکردیم زیرا ما نمی‌خواهیم خلاف واقع بگوییم و همان چیزی را خواهیم گفت که باور داریم و دلیلی ندارد که در پشت صحنه کارسازی کنیم.

 رئیس دولت با بیان اینکه فکرمی‌کنم در طول این ۸ سال و در کنفرانس‌های مطبوعاتی بیش از ۵ هزار سوال از من پرسیده شد تاکید کرد: ما آن چیزی را که باور داریم می‌گوییم.

 رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهدای لوح جمعی از خبرنگاران برای سپاس از تلاش ۸ سال خدمت رئیس جمهور، گفت: وقتی به خودم نگاه می‌کنم می‌بینم که باید از کسی تقدیر شود که کاری انجام داده باشد ما مگر چه کار کرده‌ایم ما در مقابل زحمات شما و ملت ایران هیچ چیز نیستیم.

  رئیس جمهور در ادامه گفت: از کسی تقدیر می‌کنند که می‌خواهد برود، مگر قرار است ما برویم، در خدمت شما هستیم لذا تغییر عناوین و قالب‌ها در مسئولیت‌های انسانی تغییری ایجاد نمی‌کند.

 وی تاکید کرد: ما یک ملت با آرمان‌های الهی هستیم و هم اکنون کار آغاز شده و تمام نشده است و برنامه‌ها، کنفرانس‌ها، گفتگوها همچنان ادامه خواهد داشت البته ما به بخش اجرا کاری نداریم.

 رئیس جمهور تصریح کرد: همه آرمان‌های ما دراین عناوین خلاصه نمی‌شود ما در خدمت شما هستیم و ان‌شاءالله همدیگر را در میعادگاه پیروزی‌های بزرگ ملاقات خواهیم کرد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۵
کد خبر : 42107
بازدیدها: 255

پاسخی بگذارید »