دوشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۵

تبلیغات

مکمل های ویتامینی حواس روده را پرت می کنند

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
مکمل های ویتامینی حواس روده را پرت می کنند

دانش روز: پزشکان به تازگی دریافته اند که استفاده بیش از حد از مکمل های ویتامینی می تواند مانع از تشخیص مشکلات گوارشی بویژه در روده افراد شود

به گزارش دانش روز، مکمل های ویتامینی که به ویژه دارای ترکیبات آهن است موجب تغییر رنگ مدفوع در افراد میشود.

 همچنین علاوه بر تغییر رنگ، افراد به طور معمول در اثر مصرف طولانی مدت از مکمل ها به پیوست موجب مشکلاتی مانند تغییر رنگ مدفوع در اثر سرطان، بیماری ها و حتی خونریزی و خون مخفی در مدفوع شود.

 پزشکان توصیه اکید می کنند: که افراد باید فقط زیرنظر پزشک از مکمل ها استفاده و با توجه به نظر پزشک نسبت به قطع یا مصرف دوباره آنها اقدام کنند.

 همینطور در صورت هر گونه تغییر گوارشی غیر عادی هر چه سریع تر به پزشک مراجعه کنند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
کد خبر : 64423
بازدیدها: 177

پاسخی بگذارید »