پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مکاتبات اداری البرز الکترونیکی در قالب طرح سیماد

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
مکاتبات اداری البرز الکترونیکی در قالب طرح سیماد

دانش روز: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار البرز گفت: با گشایش سامانه یکپارچه مبادلات الکترونیکی دولت با عنوان ˈسیمادˈ مکاتبات اداری این استان الکترونیکی می شود

  به گزارش دانش روز، هادی ذاکری افزود: در مرحله اول این طرح حداقل ۷۰ نهاد اجرایی استان از سامانه «سیماد» بهره مند خواهند شد و در مرحله بعدی علاوه بر ادارات کل استانی، شهرستانها نیز به این سامانه متصل خواهند شد.

وی ادامه داد: این سامانه در واقع جایگزین فکس خواهد شد و از این پس هیچ مکاتبه ای به صورت کاغذی میان دستگاه ها، نهادها، شوراها و شهرداری های استان انجام نمی شود.

این مسئول هدف از راه اندازی این سامانه را در اجرای طرح دولت الکترونیک ذکر کرد و یادآور شد: اجرای کامل و موفق این طرح می تواند علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ و سرعت و دقت در مکاتبات بین دستگاه ها، موجب صرفه ویی در مصرف سوخت و انرژی، جلوگیری از استهلاک وسایل نقلیه و همچنین استفاده بهینه از ظرفیت نیروی انسانی دستگاه ها شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری البرز تاکید کرد: اجرای این طرح بدون استفاده از اینترنت به منظور رعایت امنیت در مکاتبات اداری مدنظر قرار گرفته است.

استانداری البرز اعلام کرده است: طرح سیماد روز یکشنبه ۳/۶/۹۲ ساعت ۱۰ صبح در مراسمی گشایش خواهد یافت.

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۶
کد خبر : 53592
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »