پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

موفقیت هیئت مذاکره کننده ایران در سایه ارزش های دینی

danesheroz1 آذر ۵, ۱۳۹۲ ۰
موفقیت هیئت مذاکره کننده ایران در سایه ارزش های دینی

دانش روز: مشاور پارلمانی مدیر عامل و مدیر کل کانون پرورشی نوجوانان استان البرز در آستانه هفته بسیج گفت: حرکت بسیج در نظام اسلامی در واقع تداوم همان حرکتی است که پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) پی‌ریزی کردند و علما و مراجع ما آن را ادامه داده‌اند، بسیج ما را به ارزش‌های والایمان نزدیک تر می کند

به گزارش دانش روز، رمضانخانی افزود: فلسفه اولیه تشکیل بسیج استفاده از توان بالای نیروهای مردمی در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن بوده اما بتدریج و با کشف سایر توانمندی های این نیروی عظیم، کارکردهای جدیدی برأی بسیج مطرح شد که به یاری بخش های دیگر نظام آمد.بسیج تکیه‌ گاه و مظهر اقتدار نظام است و توانسته است در عرصه‌های مختلف موفق عمل کند.

وی اظهار داشت: بسیج  صرفا  سازمانی نظامی نیست که فقط در زمان جنگ و برای دفاع در مقابل دشمن شکل گرفته باشد، بلکه نهادی است وسیع و پاسخگوی نیازهای اساسی و حیاتی جامعه و با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست. لذا با توجه به نقش کلیدی بسیج در جامعه ایرانی و  اسلامیمان هفته ای بدین نام در سال مزین شده است.هر کسی که دل در گروه ولایت و رهبری نظام دارد بسیجی محسوب می‌شود و تعریف بسیج و بسیجی آن نیست که صرفا کسی جایی ثبت نام کند .

رمضانخانی در ادامه گفت: بسیج می‌تواند زندگی اسلامی ایرانی را در جامعه و در میان جوانان ترویج و تبیین نماید تا با تربیت نسل سالم و پویا جامعهٔ مطلوب و مدنظر اسلام شکل بگیرد. امروز حرکت بسیج، الگویی تمام عیار برای ملت‌هایی است که خواهان عزت، سربلندی، پیشرفت، استقلال و حاکمیت ارزش‌های انسانی هستند و بسیج و فرهنگ و تفکر بسیجی مهم‌ترین عامل ناکامی استکبار جهانی است.

مشاور پارلمانی مدیر عامل  همچنین خاطر نشان کرد: بسیجیان همیشه خود را خادم کشور، مردم و نظام جمهوری اسلامی دانسته و با اخلاص، توکل، توسل و دوراندیشی در صحنه‌های مختلف حاضر شده‌اند که این ویژگی همچنان در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ادامه دارد.

رمضانخانی پیروزی مذاکرات هسته ای را به دولت و ملت ایران تبریک گفته و افزود: امروز نیز به رسمیت ‏شناختن حق غنی سازی ‏هسته ای جمهوری اسلامی ایران از سوی کشورهای طرف مذاکره ‏بزرگ ترین پیروزی برای نظام و ملت است. دشمنان در تلاش بودند ملت ایران را از دانش هسته ای ‏محروم کنند و فکر می کردند  می توانند با فشار، تحریم و ‏تهدید موفق شوند .این در حالی است که ملت بزرگ ایران با اتکا به ‏ ، خودباوری و تکیه بر ارزش های دینی و اسلامی و اقتدار همیشگی خود ، به موفقیت دست می یابد.

سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷
کد خبر : 76119
بازدیدها: 392

پاسخی بگذارید »