پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در گفت‌وگوی اختصاصی با دانش‌روز

موسوی: در هر مسابقه برای پیروزی می‌جنگیم

danesheroz7 تیر ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
موسوی: در هر مسابقه برای پیروزی می‌جنگیم

بهترین مدافع لیگ جهانی گفت: همیشه گفته‌ام که در هر مسابقه برای پیروزی وارد میدان می‌شویم و تا اخرین لحظه می‌جنگیم

 به گزارش دانش‌روز، محمد موسوی‌ عراقی، بهترین مدافع لیگ جهانی والیبال است و در نتایج اخیر تیم ملی در لیگ جهانی نقش به سزایی داشت. وی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار دانش‌روز در خصوص نتایج تیم ملی گفت: بیشتر از این خوشحالم که دل مردم ایران را شاد کردیم. تمام تلاش ما هم همین است که دل مردم را شاد کنیم. بازی‌های سختی را برابر ایتالیا که یک تیم همیشه مدعی است برگزار کردیم، اما حضور ولاسکو روی نیمکت ایران موجب شد تا بتوانیم خودمان باشیم و ۴ امتیاز از این تیم قدرتمند در خاک خودشان بگیریم. بازی با ایتالیا سخت بود و تنها می‌خواستیم نمایش راضی‌کننده داشته باشیم اما برابر کوبا تنها به برد فکر می‌کردیم.

موسوی درمورد بازی برابر کوبا خاطرنشان کرد: ما در شروع مسابقه با کوبا قدری اشتباه داشتیم، اما بلافاصله بعد خیلی خوب کار کردیم. نمایش خوبی مقابل کوبا داشتیم. اینکه پنج امتیاز از کوبا گرفتیم خیلی خوب است و نشان می‌دهد که تیم ملی ایران واقعا قدرتمند شده است. ما به کوبا آمدیم تا هر شش امتیاز دو بازی با این تیم را به دست بیاوریم. شاید کسی باورش نشود اما من همیشه گفته‌ام و باز هم می‌گویم که ما در هر مسابقه تنها برای پیروزی می‌جنگیم. کوبا تیم جوانی را در این دوره به مسابقات لیگ جهانی فرستاده بود.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران در ادامه اظهار داشت: بازی دشواری برابر آلمان داریم. حریف ما قدرتمند است و برای صعود می‌جنگد. آنها در این مدت به نقطه‌ی ایده‌ال خود رسیده‌اند و حالا در تهران نیز می‌جنگد. مطمئنا کار دشواری خواهیم داشت. حریف از نظر بدنی نیز آماده است و با توجه به بازی‌های ما با شناخت کامل برابرمان به میدان خواهند آمد. با اینکه می‌دانیم کارمان دشوار است اما آماده‌ی نبرد هستیم. منتظر حمایت پرشور مردم هستیم و می‌خواهیم دوباره برای هموطنانمان کاری کنیم تا خوشحال شوند. خدا را شکر در این مدت شنیده‌ایم که پیروزی برابر کوبا مردم را خوشحال کرد و امیدوارم در آخرین مسابقه نیز جشن پیروزی را با خود والیبال‌دوستان برپا کنیم.

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۵
کد خبر : 36372
بازدیدها: 494

پاسخی بگذارید »