سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

موج جدید تخریب منازل فلسطینیان در قدس اشفالی

danesheroz دی ۸, ۱۳۹۱ ۰

شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی از طرح تخریب صدها منزل مسکونی در نزدیکی مسجد الاقصی خبر داد. نیروهای اشغالگر صهیونیست با تخریب منزل مسکونی خانواده “الزعاتره” واقع در “جبل المکبر” در قدس اشغالی این خانواده ۱۰ نفره را آواره کردند؛ این اقدام در حالی انجام شد که شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس از برنامه تخریب صدها منزل مسکونی اهالی فلسطینی [&hellip

شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی از طرح تخریب صدها منزل مسکونی در نزدیکی مسجد الاقصی خبر داد.

نیروهای اشغالگر صهیونیست با تخریب منزل مسکونی خانواده “الزعاتره” واقع در “جبل المکبر” در قدس اشغالی این خانواده ۱۰ نفره را آواره کردند؛ این اقدام در حالی انجام شد که شهرداری رژیم صهیونیستی در قدس از برنامه تخریب صدها منزل مسکونی اهالی فلسطینی بیت المقدس به ویژه در مناطقی به موازات مسجد الاقصی خبر داد.

صهیونیست ها، نداشتن مجوز ساخت را بهانه این طرح نژادپرستانه خود اعلام کرده اند. اهالی شهر قدس روزانه شاهد تخریب منازل و آواره شدن خانواده های فلسطینی هستند.

“اسماعیل الخطیب” رئیس کمیتۀمقابله با احداث دیوار حائل و شهرک سازی در گفت وگو با شبکه خبری العالم، اظهار داشت: سیاست دولت نتانیاهو در شهر قدس، اخراج اهالی بیت المقدس و اسکان یهودیان خارجی است.

وی افزود: ما علیه این سیاست خطرناک هشدار داده ایم و خواستار مداخله جامعه جهانی و به ویژه کشورهای عربی پیش از نابودی قدس هستیم.

در همین حال، خبرنگار شبکه العالم در قدس اشغالی گزارش داد: رژیم اشغالگر منزل خانواده الزعاتره در جبل المکبر را تخریب و خانواده ۱۰ نفره آنان را آواره کرد.

یکی از افراد خانواده الزعاتره به خبرنگار العالم، گفت: این طرح های نژادپرستانه ما را برای ماندن در قدس مصمم تر خواهد کرد و افزایش فشارها بر ما تاثیری نخواهد داشت.

علی رغم مخالفت های جهانی، رژیم اشغالگر با تسریع در روند شهرک سازی در اراضی اشغالی، موج جدیدی از تخریب منازل مسکونی فلسطینیان را آغاز کرده است.

منبع: العالم
جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۹
کد خبر : 2137
بازدیدها: 194

پاسخی بگذارید »