سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فجر سي و يكم در آينه سيمرغ بلورين؛

مهناز افشار:بازی هایم را دوست ندارم/ابراهیم حاتمی کیا مهمان ویژه “هیچ کجا، هیچ کس”+تصاویر

danesheroz بهمن ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

مهناز افشار گفت: ویژگی این نقش برای من به عنوان درگیر شدن با محنوای قصه جذاب بود اما به این معنا نیست که بازی هایم را درجه یک بدانم و همیشه منتقد بازی هایم بوده ام

نشست نقد و بررسی فیلم “هیچ کجا، هیچ کس” با حضور ابراهیم شیبانی کارگردان، رضا کیانیان، مهناز افشار و بهاره کیان افشار بازیگران و همچنین ابراهیم حاتمی کیا میهمان ویژه این نشست در اولین روز جشنواره سی و یکم در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

 

ابراهیم شیبانی کارگردان فیلم “هیچ کجا، هیچ کس” درخصوص نمایش فیلم خود در برج میلاد گفت: برای فیلم “هیچ کجا، هیچ کس” بهترین فرصت نمایش است چرا که در آن ابراهیم حاتمی کیا به عنوان مهمان ویژه این نشست حضور پیدا کرد.

 

وی ادامه داد: پیش تولید و اجرای این فیلم حدود ۴ سال به طول انجامید که در ابتدا فیلمنامه مهمترین ویژگی جذب عوامل فیلم بود.

شیبانی درخصوص بیان قصه به صورت روایت گونه عنوان کرد: روایت فیلم براساس دو خط موازی صورت گرفت که براساس شخصیت ها در کنار هم چیده شدند.

در ادامه نشست رضا کیانیان بازیگر فیلم “هیچ کجا، هیچ کس” درباره حضور خود در این فیلم عنوان کرد: آشنایی من با کارگردان فیلم در زمان تولید “گزارش یک جشن” بود که بعد از آن همکاری و مطالعه فیلمنامه علاقمند به همکاری با این عوامل شدم.

وی ادامه داد: در مورد چهره های مطرح در این فیلم بدون هیچ چمداشتی حضور پیدا کردم و صحبت درمورد حضور چهره های مطرح در این فیلم براساس دستمزد بسیار بالا اشتباه است، به طوریکه بعد از چند سال فعالیت در عرصه هنر با عنوان رضا کیانیان در میان مردم شناخته شدم.

مهناز افشار درباره عنوان فیلم های تلخ برای برخی آثار عنوان کرد: تفکیک کردن نوع سینما برای من غیرقابل باور است و این گونه نیست که حضور بازیگرانی چون کیانیان و فروتن من را به این فیلم کشاند بلکه اطمینان به قصه و داستان مرا به حضور در این فیلم تشویق کرد.

وی ادامه داد: ویژگی این نقش برای من به عنوان درگیر شدن با محنوای قصه جذاب بود اما به این معنا نیست که بازی هایم را درجه یک بدانم و همیشه منتقد بازی هایم بوده ام.

افشار اظهار داشت: انتقادات نادرست حاشیه فیلم را بیشتر می کند و من به دلیل اینکه زخم خورده حاشیه های فیلم “برف روی کاج ها” هستم نمی توانم در مقابل این واکنش ها سکوت کنم.

وی ادامه داد: آرزو می کنم در سینمای ایران انتقادها به صورت تند نباشد و حتی اگر هم فیلم بهترین اثر دنیا هم نباشد احترام آن را در نظر بگیریم.


در پایان بهاره کیان افشار بازیگر فیلم “هیچ کجا، هیچ کس” درخصوص همکاری با عوامل فیلم عنوان کرد: نیروی متخصص و گروه حرفه ای دلگرمی من برای حضور در این قصه بود. مجموعه اتفاقات این فیلم است که افراد را درگیر اتفاقات مختلف می کند.

پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۸
کد خبر : 5552
بازدیدها: 308

پاسخی بگذارید »