یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهلت ثبت نام تمام وامهای دانشجویی تمدید شد

danesheroz1 آبان ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
مهلت ثبت نام تمام وامهای دانشجویی تمدید شد

دانش روز: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تمدید مهلت ثبت نام تمام وامهای دانشجویی تا سه شنبه ۲۰ آبان خبر داد

 به گزارش دانش روز، کیوان مرادیان با بیان اینکه دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی تا ۲۰ آبان مهلت دارند جهت دریافت انواع وامهای ۲۰ گانه صندوق به دانشگاههای خود مراجعه کنند، اضافه کرد: دانشگاهها نیز ضمن تعهد جهت ثبت نام از دانشجویان مراجعه کننده، تا زمان اعلام شده مهلت دارند لیست اسامی متقاضیان جدید را به صندوق رفاه معرفی کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۵۰ هزار دانشجو متقاضی دریافت وامهای صندوق بودند که نیمی از آنان متقاضیان دریافت وام شهریه هستند، گفت: پیش بینی می شود در فرصت تمدید شده تعداد متقاضیان به ۵۰ هزار نفر افزایش یابد.

به گفته مرادیان، اعتبار در نظر گرفته شده برای وام شهریه دانشجویی در نیمسال نخست سال تحصیلی جاری ۹۰ میلیارد تومان است و معادل همین میزان نیز برای نیمسال دوم اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تاکنون حدود ۷۰ میلیارد تومان از اعتبار وام شهریه در بین دانشگاهها و مراکز آموزشی مختلف اعم از دانشگاه پیام نور، علمی کاربردی و غیره توزیع شده است و ۲۵ میلیارد تومان مابقی نیز با ثبت نام متقاضیان جدید در بین دانشگاهها توزیع می شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، گفت: علاوه بر وام شهریه، طی نیمسال جای اعتباری حدود ۷۵ میلیارد تومان از انواع تسهیلات صندوق به صورت وام در اختیار دانشجویان سراسر کشور قرار خواهد گرفت.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۸
کد خبر : 72020
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »