جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهد کودکی ها میهمان استاندار البرز شدند

danesheroz1 مهر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
مهد کودکی ها میهمان استاندار البرز شدند

دانش روز: بچه های مهد کودک دردانه مهرشهر کرج در روز جهانی کودک میهمان استاندار البرز شدند و از وی هدیه روز کودک گرفتند

به گزارش دانش روز،  سید طاهر طاهری در حاشیه این دیدار از دوران کودکی به عنوان مهمترین مقطع سازندگی انسان در طول حیات یاد کرد و گفت: دوران کودکی به عنوان مهمترین مقطع شکل گیری شخصیت اجتماعی انسان از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید از سوی مربیان و مدیران مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: کودکان امروز آینده سازان فردای ایران اسلامی هستند که این مهم اهمیت بیش از پیش برنامه ریزی برای آنان را دو چندان می کند.
این مسئول با اشاره به اینکه این روز برای این قشر بسیار مهم است، یادآور شد: اهمیت دادن به کودکان در روز مختص به خودشان این باور را در آنان به وجود می آورد که آنها افرادی مهم هستند و باید با احترام با آنان برخورد شود.
به گفته وی برنامه ریزی مدون از سوی مدیران ذیربط، رسیدگی به مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کودک و نوجوان، فراهم نمودن بسترهای لازم برای برخورداری مناسب از امکانات آموزشی و … مهمترین اقداماتی است که باید از سوی مسئولان بخشهای مختلف مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است گپ و گفت صمیمی استاندار البرز با کودکان، گرفتن عکس یادگاری با استاندار البرز، اهدای نقاشی کودکان به سید طاهر طاهری و قول استاندار مبنی بر نصب در تابلوی اعلانات استانداری و ثبت آن در آلبوم خاطرات وی از مهمترین حاشیه دیدار مهد کودکی ها با استاندار البرز بود.

چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۲
کد خبر : 65858
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »