پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در سالگرد تاسیس باشگاه هنرمندان؛

مهدوی کیا جایزه اخلاق گرفت/ تندیس انسانیت برای باقری، کریمی و رحمتی/جادوگر غایب بود

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

در یازدهمین سالگرد تاسیس باشگاه هنرمندان از جمشید مشایخی، عزت‌‎الله انتظامی، محمدرضا طالقانی، پوران درخشنده، رویا تیموریان، رضا عطاران، کریم باقری، علی کریمی، حمید سوریان و سیدمهدی رحمتی به پاس سالها فعالیت انسان دوستانه تقدیر و تندیس والای انسانیت به آنها تقدیم شد

شامگاه گذشته مراسم جشن یازدهمین سال تاسیس باشگاه هنرمندان ایران ،با حضور اهالی هنر و ورزش در تالار وحدت تهران برگزار شد.
مراسم جشن یازدهمین سال تاسیس باشگاه هنرمندان درحالی برگزار شد که این مراسم با نیم ساعت تاخیر به کارگردانی سید جواد هاشمی برگزار شدو یکی از نکات جالب این برنامه اجرای هفت مجری بود که به  این برنامه جذابیتهای بسیاری داده بود و هرکدام از مجریان سه دقیقه می توانستند به اجرای برنامه بپردازند  که این نکته باعث شده بود مخاطب از طولانی بودن این مراسم شکایتی نداشته باشد.

در یازدهمین سالگرد تاسیس باشگاه هنرمندان از جمشید مشایخی، عزت‌‎الله انتظامی، محمدرضا طالقانی، پوران درخشنده، رویا تیموریان، رضا عطاران، کریم باقری، علی کریمی، حمید سوریان و سیدمهدی رحمتی به پاس سالها فعالیت انسان دوستانه تقدیر و تندیس والای انسانیت به آنها تقدیم شد. البته علی کریمی در این مراسم غایب بود.

از دیگر نکات جالب اجرای این مراسم اجرای سرود و ترانه های متفاوت با حضور هنرمندان گونه های مختلف هنری بودئ که در کنار یکدیگر به اجرای برنامه می پرداختند که می توان به چهره هایی چون سید جواد هاشمی ؛حمید خندان ،لیلا بلوکات ؛ فلورا سام و …. اشاره کرد که آنها بی هیچ چشمداشت مالی به اجرای برنامه پرداختند.

این مراسم که در حدود ۴ ساعت به طول انجامید، بخش‌های مختلفی را شامل می‌شد که در همان ابتدا ضمن پخش تصاویری از فعالیت‌های باشگاه هنرمندان، کلیپی به نمایش در آمد و از درگذشتگان این عرصه از جمله مجید سبزی، روح الله داداشی، نیما نهاوندیان، علی مودت، علیرضا حافظی و ناصر حجازی یادی شد.

اجرای این بخش بر عهده محسن حاجیلو بود که خاطرات بسیاری از ناصر حجازی و مجید سبزی و … دیگر درگذشتگان هنرمند و ورزشکار بیان کرد.در این بین هنگام پخش تصاویر مرحوم ناصر حجازی، تمامی سالن وی را به شدت تشویق کردند. اشک‌های ظلی هم در این لحظه جالب توجه بود.

در ادامه این مراسم حسین یاریار مدیر عامل باشگاه هنرمندان با اشاره به چگونگی تاسیس این باشگاه گفت: این باشگاه با درخواست رضا عطاران و مجید صالحی در هنگام زلزله بم برای کمک به زلزله زدگان  تاسیس شد؛در ابتدا قصد نداشتیم که به صورت حرفه ای به فعالیت بپردازم اما امروز نزدیک به ۴۵۹ بازی را تنیم هنرمندان برگزار کرده است و در رشته های فوتبال،فوتسال، والیبال بانوان و آقایان به فعالیت می پردازد.

وی در بخشی از صحبت‌هایش از اجرای طرح مسابقات جهانی هنرمندان در سال آینده خبر داد که هدف آن بیان این واقعیت است که هنر و ورزش در خدمت انسانیت است.

همچنین مدیرعامل باشگاه هنرمندان تاکید کرد که این تیم تا کنون ۴۵۹ بازی خیرخواهانه برای حمایت از موسسات خیریه و افراد نیازمند انجام داده است.

در ادامه مراسم، اجراهای هنری و کلیپ‌هایی از مجاهدت رزمندگان پخش شد و در پایان این آیتم از دو خانواده شهید رضایی مجید و شهید اکبر غیانوری تجلیل شد. بررسی وضعیت بیماران مبتلا “ام.اس” هم بخش دیگری از آیتم‌های این جشن بود.

بخش پایانی مراسم به اهدای تندیس‌های مختلف مربوط می‌شد که در این بین ابتدا از حسین کلانی، فرامرز ظلی، محمد زادمهر، جلال پیشوانیان، میرشاد ماجدی، تیمور غیاسی، سیدمجتبی سجادی، محمد فنایی، رحیم زارع و مهدی رحمتی برای اهدای تندیس‌ها دعوت به عمل آمد.

مهدی محمدنبی، داریوش بابائیان، عزیزالله محمدی، احمد میرعلایی، سیدجواد هاشمی، علی فتح‌الله‌زاده، منصور برزگر، جعفر کاشانی، حمید سمندریان که به جای وی این جایزه به هما روستا اهدا شد و مهدی رضایی‌مجد افرادی بودند که تندیس انسانیت در مدیریت را دریافت کردند.

مجری این برنامه در هنگام اهدای این تندیس‌ها جای همایون بهزادی سرطلایی فوتبال ایران را خالی کرد. وی همچنین در حالی که خود را پرسپولیسی می‌دانست، از حضار خواست دعا کنند تا مهدی رحمتی به تیم ملی برگردد. ضمن اینکه در زمان اهدای تندیس فتح‌الله‌زاده که توسط زادمهر صورت گرفت، او گفت آقای مدیرعامل برد ۴ بر یک امروز (پنجشنبه) پرسپولیس برابر سایپا را فراموش نکنید.

در ادامه جشن یازدهمین سال تاسیس باشگاه هنرمندان ایران، توسط همسر ناصر حجازی، مسعود رایگان، ناصر عظیمی، حسین شمس، محمدرضا داورزنی، حسن بیادی، مهدی دادرس، حبیب الله شیرازی، بهمن سلطانی، حسین یاریار و مهدی اربابی اهدا شد.

پیش از اهدای این تندیس اسامی افراد روی صحنه به صورت کلیپی پخش شد که با نمایش عکس هر کدام از این برندگان حضار به شدت آنها را تشویق کردند. البته پیش از اهدای تندیس‌های انسانیت جایزه منتخب هیات داوران به خاطر اخلاق خوب و والا در عرصه ورزشی و خارج از زمین ورزش به مهدی مهدوی‌کیا اهدا شد.

در نهایت این تندیس‌ها به جمشید مشایخی، عزت الله انتظامی، محمدرضا طالقانی، پوران درخشنده، رویا تیموریان، رضا عطاران، کریم باقری، علی کریمی، حمید سوریان و سید مهدی رحمتی اهدا شد. در نهایت هم با یک موسیقی زیبا و برنامه ای جالب این جشن در حالی به پایان رسید که همه حاضران در سالن سرود ای ایران را سر دادند.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۷
کد خبر : 8235
بازدیدها: 282

پاسخی بگذارید »