پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهدهای دو زبانه مجاز به دریافت ۱۰ درصد افزایش شهریه

danesheroz1 تیر ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
مهدهای دو زبانه مجاز به دریافت ۱۰ درصد افزایش شهریه

دانش روز: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، افزایش شهریه مهدهای کودک را در سال جاری حداکثر ۳۰ درصد و اجرای آن را از مهر ماه اعلام کرد و گفت: مهدهای کودک برای برگزاری کلاسهای فوق برنامه که دو زبانه را نیز شامل می شود، فقط حق افزایش ۱۰ درصد شهریه را دارند

 

به گزارش دانش روز، محمد نفریه افزود: شهریه مهدهای کودک در سال جاری بر اساس نرخ تورم و همچنین نظر کمیته ۳ جانبه و هماهنگی با استانهای کشور تعیین و اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه میزان افزایش شهریه مهدهای کودک از ۳۰ درصد بیشتر نخواهد بود، گفت: تا پایان تیرماه تعیین تعرفه مهدهای کودک مشخص می شود و تا نیمه مرداد ماه به مهدها اعلام و در نهایت از ابتدای مهرماه در تمامی مهدهای کودک سراسر کشور اجرایی می شود و تا آن زمان هیچ مهدی حق افزایش شهریه را ندارد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی تاکید کرد: شهریه مهدهای کودک بر اساس شهر، استان، منطقه و همچنین ستاره‌دار بودن آنها (یک تا سه ستاره) مشخص می‌شود.

به گفته نفریه، در حال حاضر بهترین مهد کودک بدون ارائه خدمات جانبی و کلاسهای فوق برنامه حداکثر ۳۰۰ هزار تومان دریافت می کند و البته دریافت شهریه مهدها در مناطق مختلف شهرستانها متفاوت است و بستگی به نیمه وقت، پاره وقت و یا تمام وقت بودن و همچنین شبانه روزی بودن مهدها دارد.

وی در مورد شهریه کلاسهای فوق برنامه نیز اظهار داشت: تمامی مهدهای کودک برای برگزاری کلاسهای فوق برنامه فقط حق دارند ۱۰ درصد شهریه خود را افزایش دهند و دو زبانه بودن مهدها نیز نوعی کلاس فوق برنامه است و شامل همین ۱۰ درصد افزایش می شود و در غیر این صورت تخلف محسوب شده و با آنها برخورد خواهد شد.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶
کد خبر : 37332
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »