جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مهاجم تیم فوتبال سایپای البرز: گهر انتحاری بازی می‌کند

danesheroz آذر ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

  توان تیم‌های حاضر در لیگ برتر به هم     نزدیک است و هیچ تیمی حتی گهر بحران‌زده از پیش بازنده نیست. وی با بیان اینکه دیدار این هفته تیمش برابر گهر دورود حساسیت خاصی دارد، گفت: در این دیدار تکلیف جایگاه سایپا در نیم فصل نهایی و مشخص می‌شود و اگر می‌خواهیم در پایان جزو [&hellip

  توان تیم‌های حاضر در لیگ برتر به هم     نزدیک است و هیچ تیمی حتی گهر بحران‌زده از پیش بازنده نیست.

وی با بیان اینکه دیدار این هفته تیمش برابر گهر دورود حساسیت خاصی دارد، گفت: در این دیدار تکلیف جایگاه سایپا در نیم فصل نهایی و مشخص می‌شود و اگر می‌خواهیم در پایان جزو ۳ یا ۴ تیم برتر جدول باشیم‏، باید در دیدارهای خانگی امتیازات کامل را جمع کنیم.

 

* برای پیروزی مقابل گهر باید هوشیار باشیم

 

مهاجم جوان نارنجی‌پوشان کرجی با بیان اینکه گهر چیزی برای از دست دادن نداشته و با تمام توان در دیدار برابر سایپا حاضر خواهد شد‏، گفت: آنها به طور قطع رو به بازی انتحاری می‌آورند تا دست خالی از کرج نروند.

 

غریبی تاکید کرد: به همین دلیل باید در برابر این تیم هوشیار باشیم و در صورت کوچک‌ترین غفلتی متضرر خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: گهر در این فصل دچار مشکلات زیادی شده‏، اما از بازیکنان و کادر فنی خوب و توانمندی سود برده و در تمام دیدارها برای حریفان خود خطرناک بوده است.

 

غریبی در پایان اظهار داشت: ما برای آخرین دیدار نیم فصل آماده هستیم و امیدوارم با کسب پیروزی مقابل گهر دورود نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر را با نتیجه‌ای خوب به پایان برسانیم.

 

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۲
کد خبر : 49
بازدیدها: 301

پاسخی بگذارید »