چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

منطقه یک شهرداری کرج پایلوت فرهنگی شد

danesheroz اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲ ۰
منطقه یک شهرداری کرج پایلوت فرهنگی شد

شهردار منطقه یک کرج گفت: این منطقه به عنوان پایلوت و نمونه فرهنگی در کلانشهر
کرج انتخاب شد

به نقل از ایرنا؛ حسن مدیر روستا گفت: طبق بررسی ها با توجه به ظرفیت منطقه، گامهای موثری برای بهبود امور فرهنگی در کلانشهر کرج برداشته می شود.

وی اظهار کرد: در کارگروه فرهنگی شهرستان کرج ،منطقه یک شهرداری به خاطر برخورداری از

امکانات لازم به عنوان پایلوت شناخته شد.

مدیر منطقه یک کرج با بیان اینکه دبیری کارگروه فرهنگی شهرستان را شهرداری منطقه یک برعهده دارد، خاطرنشان کرد: شهرداری این منطقه توانست با اجرا و برپایی برنامه های گوناگون فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و نیز سایر برنامه های مصوب کارگروه فرهنگی، بالاترین امتیاز میان مناطق شهرداری کرج را به دست آورده و به عنوان منطقه پایلوت و نمونه کارگروه انتخاب شود.

وی از جمله اقدامات کارگروه فرهنگی شهرستان را بررسی معضلات و ارائه راهکار مناسب جهت جذب جوانان به عرصه های فرهنگی عنوان کرد.

مدیرروستا اجرای طرح ˈصیانت از خانوادهˈ را به منظور تحقق این هدف دانست و تصریح کرد: طی این طرح ۱۲ رشته آموزشی همچون مبارزه با مواد مخدر و آسیب شناسی اجتماعی برای خانواده ها در فرهنگسرای غدیر اسلام آباد برگزار می شود.

این مسئول همچنین از اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی مشهد و قم در قالب برنامه های این طرح خبر داد.

وی عرصه فرهنگ و آموزش اصول شهروندی را از ضرورت های جامعه مدرن دانست و تصریح کرد: منطقه یک شهرداری کرج خود را در برابر تمامی نیازهای شهر بخصوص در عرصه فرهنگ شهروندی مسئول دانسته و می کوشد برنامه های مصوب کارگروه را تا حد ممکن به بهترین نحو به اجرا درآورد.

شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
کد خبر : 13077
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »