شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

منطقه مثل انبار باروت است و آینده‌ای نمیتوان پیش‌بینی کرد

danesheroz1 شهریور ۶, ۱۳۹۲ ۰
منطقه مثل انبار باروت است و آینده‌ای نمیتوان پیش‌بینی کرد

دانش روز: رهبرانقلاب امروز در دیدار با هیئت دولت یازدهم با بیان اینکه دخالت آمریکا یک فاجعه برای منطقه خواهد بود تاکید کردند: منطقه، مثل انبار باروت است و هیچ آینده‌ای را نمیتوان پیش‌بینی کرد.

به گزارش دانش روز، در پنجمین روز از هفته دولت، رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

فرازهایی از سخنان رهبر انقلاب در این دیدار به نقل از سامانه پیامکی سایت رهبر انقلاب را در ادامه می خوانید.

رهبر انقلاب با بیان اینکه هیچ تمایلی به دخالت در امور داخلی مصر نداریم، تاکید کردند: اما کشتار مردمی که سلاح به دست نگرفته اند، با مسئولیت هر کس که باشد قطعا محکوم است.

ایشان گفتمان اصلی دولت اسلامی را خدمت دانستند و تصریح کردند: کار را باید جهادی انجام داد. در ردیف اول اولویتهای برنامه ریزی کشور، علم و اقتصاد است.

رهبرانقلاب هم چنین از سرعت عمل رییس جمهور در معرفی کابینه تشکر کردند و با بیان اینکه این نشانه عزم کار دولت است، تصریح کردند: رأی بالای مجلس به کابینه، نشانه تعامل مجلس و دولت است.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: بدون تردید شخص آقای روحانی، خود نقطه قوت کابینه است.

رهبرانقلاب امروز در دیدار با هیئت دولت یازدهم با بیان اینکه دخالت آمریکا یک فاجعه برای منطقه خواهد بود تاکید کردند: منطقه، مثل انبار باروت است و هیچ آینده‌ای را نمیتوان پیش‌بینی کرد.

دیدار رییس جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب، از ساعتی پیش آغاز شده است.

 

 

 

منبع:مهر

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۸
کد خبر : 55046
بازدیدها: 234

پاسخی بگذارید »