سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ممنوعیت تبلیغ کتابهای کمک آموزشی تایید نشده در صدا و سیما

danesheroz1 شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
ممنوعیت تبلیغ کتابهای کمک آموزشی تایید نشده در صدا و سیما

دانش روز: سرپرست آموزش و پرورش از پیگیری مستمری دانش آموزان شین آباد خبر داد و گفت: تبلیغ کتابهای کمک آموزشی که به تایید آموزش و پرورش نرسیده است نباید در صدا و سیما انجام شود

به گزارش دانش روز، علی اصغر فانی در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به سوال برای پرداخت مستمری دانش آموزان شین آباد توضیح داد: من اطلاع از پرداخت مستمری به این دانش آموزان ندارم و آن چه که بر عهده ما بوده پرداخت همه هزینه های درمان است که آموزش و پرورش آن را بر عهده گرفته.

وی درباره اینکه در دولت دهم قرار بود آینده شغلی این دانش آموزان و همچنین پرداخت مستمری پیگیری و تضمین شود، گفت: این صحبت ها مربوط به دولت دهم است اما قول می دهم سوابق این موضوع و پرداخت مستمری به دانش آموزان را پیگیری کنم.

فانی ادامه داد: در حال حاضر آموزش و پرورش تمامی کمکهای لازم را در بحث درمان آنها انجام می دهد.

سرپرست آموزش و پرورش درباره تبلیغ کتابهای کمک آموزشی تایید نشده از سوی آموزش و پرورش در صدا و سیما گفت: تمامی کتابهای کمک آموزشی ابتدا باید قبل از تبلیغ به تایید آموزش و پرورش برسد اما اگر کتابی به تایید این وزارتخانه و معاونت پژوهشی آن نرسیده تبلیغ آن ممنوع است.

وی تصریح کرد: من همچنین با مسئول صدا و سیما صحبت کرده ام که اگر این کتابها تاییدیه آموزش و پروش نداشته باشد شما حق تبلیغ آن را ندارید.

منبع:مهر

یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸
کد خبر : 61788
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »