پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ممنوعیت تبلیغات

ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری در رسانه ها از هشت صبح فردا

danesheroz1 خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری در رسانه ها از هشت صبح فردا

دانش روز: مدیر کل مطبوعات داخلی با اعلام ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ها از ۸ صبح فردا گفت: رسانه ها در اعلام نتیجه انتخابات تنها به اطلاعیه های رسمی وزارت کشور استناد کنند

دانش روز: مدیر کل مطبوعات داخلی با اعلام ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه ها از ۸ صبح فردا گفت: رسانه ها در اعلام نتیجه انتخابات تنها به اطلاعیه های رسمی وزارت کشور استناد کنند.

پدرام پاک آیین مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به ساعات پایانی تبلیغات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با استناد به ماده ۶۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۴ قبل از شروع اخذ رای، خاتمه می پذیرد. وی افزود: بنا بر این از فردا ۵ شنبه انتشار هرگونه نشریه و یا هر گونه محتوای رسانه ای که حاوی تبلیغات انتخابات نامزد های ریاست جمهوری باشد، ممنوع است. رسانه های مکتوب، خبرگزاری ها، نشریات الکترونیک و پایگاه های خبری اینترنتی همه مشمول مفاد این قانون هستند و بر این اساس از ساعت ۸ صبح فردا پنج شنبه ۲۳ خرداد انتشار هرگونه محتوای رسانه ای یا آگهی که تبلیغ نامزدهای ریاست جمهوری باشد، ممنوع است. این مقام مسئول در وزارت ارشاد با بیان این که انتشارات نشریاتی که حاوی این تبلیغات باشند، ممنوع است تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت های قانونی از عرضه و انتشار نشریات متخلف جلوگیری و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد. پاک آیین همچنین افزود: در خصوص اعلام صریح یا ضمنی نتیجه انتخابات ریاست جمهوری لازم است رسانه ها صرفا با استناد به اخبار و اطلاعیه های رسمی وزارت کشور، اقدام و از انتشار هر گونه خبر یا مطلبی در این باره به نقل از منابع غیر رسمی یا بر اساس شنیده ها، اجتناب کنند.

منبع:مهر

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۰
کد خبر : 25845
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »