چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ممنوعیت تردد عابران در چهارراه ولیعصر با بهره‌برداری از نخستین زیرگذر عابر پیاده

danesheroz2 شهریور ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
ممنوعیت تردد عابران در چهارراه ولیعصر با بهره‌برداری از نخستین زیرگذر عابر پیاده

دانش روز: رئیس پلیس راهور تهران از بسته شدن مسیر تردد عابران در چهارراه ولیعصر و ممنوعیت عبور و مرور عابران پیاده در این تقاطع با بهره‌برداری از زیرگذر این چهارراه خبر داد

به گزارش دانش روز، سردار حسین رحیمی  با اعلام این خبر افزود:چهارراه ولیعصر یکی از تقاطع‌های پرتردد عابرین و خودروها است و چندین سال است که موضوع رفع معضل ترافیک آن در دستور کار پلیس قرار گرفته است.
رئیس پلیس راهور تهران تصریح کرد؛ با رایزنی‌های انجام شده با شهرداری درخصوص ایجاد روگذر یا زیرگذر برای این تقاطع تصمیم بر ایجاد زیرگذر گرفته شد که از عملیات احداث آن از سال گذشته آغاز شده و تا مهرماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.
وی در ادامه اظهار داشت: با بهره‌بردار یاز این زیرگذر تردد عابر پیاده از سطح چهارراه ممنوع خواهد شد و کلیه ترددها از زیرزمین و توسط زیرگذر انجام می‌شود.
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت؛ مسیر دسترسی ایستگاه مترو پارک دانشجو، ایستگاه‌های اتوبوسی که در طرفین شرقی و غربی و نیز شمالی و جنوبی قرار گرفته نیز به این زیرگذر منتقل خواهد شد و سوار و پیاده شدن تاکسی و خودروها نیز در تقاطع انجام نخواهد شد و به فاصله حداقل ۳۰ متری از تقاطع منتقل خواهد شد.
سردار رحیمی خاطرنشان کرد؛ براساس وعده شهرداری بهره‌برداری از این زیرگذر مهر ماه سال جاری خواهد بود و با افتتاح آن ترافیک برای همیشه از این محور حذف خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
کد خبر : 60448
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »