سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آیت الله مجتهد شبستری:

ملت ایران در برابر دسیسه های دشمنان مقاوم است

danesheroz1 مرداد ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
ملت ایران در برابر دسیسه های دشمنان مقاوم است

دانش روز: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: ملت ایران همواره ثابت کرده اند در برابر تمامی فشارها و دسیسه های دشمنان مقاوم هستند

 به گزارش دانش روز، آیت الله محسن مجتهد شبستری در خطبه های نماز عید فطر تبریز اظهار داشت: با شروع به کار دولت جدید تحریم های دشمنان علیه ایران وارد مرحله جدیدی شده که این امر نشان از تلاش آنان برای از پا در آوردن ملت ایران است.

وی ادامه داد: ملت و دولت ایران استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود می‌دانند و هیچگاه از این امر کوتاه نمی آیند و فشارها و تحریم ها تاثیری در مقاومت ملت ایران نخواهد داشت.

آیت الله شبستری افزود : آمریکا و دشمنان انقلاب باید پیام این انتخابات را دریافت و خود را با آن منطبق سازند، آنها باید بدانند ایران موضوع پرونده هسته ای را دنبال می کند و فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشور ادامه خواهد یافت و در این خصوص در چهار تا پنج هفته آینده با آمادگی طرفین دور جدید مذاکرات آغاز می شود.

وی با اشاره به ضرورت همکاری تمامی مسئولان و مردم ایران با دولت جدید گفت: خوشبختانه مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ملت ایران به شکوه هرچه تمام تر برگزار شده و فصل جدیدی برای ملت ایران باز شده است که در این میان مردم وطیفه دارند با یاری رساندن دولت روحانی حمایت خود از آرمان های انقلاب را نشان دهند.

امام جمعه تبریز افزود : تمامی افراد بدون در نظر گرفتن خط سیاسی خود باید دولت جدید را در امر کشورداری یاری دهند زیرا هدف تمامی مسئولان وجریان های سیاسی تنها خدمت به مردم است.

وی با اشاره به اینکه نماز عید فطر عامل وحدت در بین مسلمانان است، گفت: ماه رمضان و نماز عید فطر علاوه بر معنویتی که در جامعه می دمد، موجب ایجاد وحدت و اتحاد بیشتر بین مسلمانان می شود.

آیت الله شبستری  افزود: عید فطر جشن پیروزی بر نفس سرکش بوده و عیدی است که دل‌ها در آن از پلیدیها و ناپاکی‌ها شست‌وشو میشود و مسلمانان جهان بعد از یک ماه روزه‌داری، دل‌های صیقل داده از گناهان را پذیرای نور تازه‌ای از انوار الهی کرده‌اند.

منبع:مهر

 

جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸
کد خبر : 48622
بازدیدها: 243

پاسخی بگذارید »