یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ملت ایران با بصیرت در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند

28 danesheroz اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
ملت ایران با بصیرت در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: ملت ایران با بصیرت و آگاهی در پای صندوق‌های رای حاضر شده و با مشارکت حداکثری خود نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند

به گزارش دانش روز ، سردار علی فضلی امروز در همایش بصیرت عمومی انتخابات که در مصلی هشتگرد از توابع شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت:  ما در آستانه برگزاری انتخابات مهم و حساسی به سر می‌بریم و باید به صورتی عمل کنیم که با انتخاب فرد اصلح اهداف کلان اسلام و انقلاب و ولایت در مسیر تحقق قرار گیرد.

وی تاکید کرد: انتخابات ۲۴ خرداد به طور قطع می‌تواند زمینه تحقق حماسه بزرگ سیاسی ملت ایران بوده و باید با انتخاب فرد اصلح و ولایی نخستین حماسه سیاسی را با مشارکت حداکثری ملت ایران خلق کنیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه دشمنان نمی‌خواهند ایران شاهد برگزاری انتخاباتی حداکثری، سالم، بی‌حاشیه و مشارکتی باشد، گفت: این انتخابات برای ملتی که در برابر تمام تهدیدها و تحریم‌ها و توطئه‌ها با ایثار و فداکاری ایستادگی کرده است، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و خوشبختانه مردم با بصیرت و ولایی ایران این حساسیت را به خوبی درک می‌کنند.

انتخابات ریاست جمهوری  فرصتی بزرگ برای ایران اسلامی

فضلی افزود: دشمنان ایران اسلامی نمی‌خواهند رئیس جمهوری کارآمد، ولایی و مقتدر و با رای حداکثری مردم در روز ۲۴ خرداد انتخاب شود و به همین دلیل توطئه‌ها و موانع بسیاری را در این راه ایجاد کرده‌اند و می‌خواهند از این انتخابات برای خود فرصتی علیه ملت ایران ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: به طور قطع اگر ملت ایران با روحیه ولایی و با بصیرت و آگاهی در پای صندوق‌های رای حضور یافته و رئیس جمهوری ولایی و کارآمد را انتخاب کنند، این فرصت از آنها گرفته شده و انتخابات تبدیل به فرصتی بزرگ برای ایران اسلامی خواهد شد.

جانشین رئیس سازمان بسیج افزود: حضور حداکثری و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی را خنثی کرده و رئیس جمهوری مقتدر برای هدایت کشور انتخاب خواهد شد.

فضلی بیان داشت: امروز ملت‌های آزادی‌خواه چشم به ملت ایران دوخته و می‌خواهند بدانند که آیا ما برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب همچنان تلاش می‌کنیم و یا اینکه از پیگیری این آرمان‌ها و رساندن کشور به نقطه تعالی و سعادت مایوس شده‌ایم.

وی تاکید کرد: شواهد نشان می‌دهد که مردم ما با بصیرت و آگاهی آماده خلق حماسه دیگری هستند و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

فضلی در پایان گفت: بسیجیان سراسر کشور باید در مسیر بصیرت افزایی جامعه تلاش کرده و در این روزهای حساس به صورتی عمل کنند که مردم با آگاهی کامل به پای صندوق‌های رای بروند.

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۳
کد خبر : 18906
بازدیدها: 163

پاسخی بگذارید »