پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ملت ایران از حق مسلم خود قدمی عقب نشینی نخواهند کرد

danesheroz1 آبان ۳, ۱۳۹۲ ۰
ملت ایران از حق مسلم خود قدمی عقب نشینی نخواهند کرد

دانش روز: نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ و هوشیار ایران از حقوق مسلم و به حق خود در زمینه استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای که نزد جهانیان آشکار است، قدمی عقب نشینی نخواهند کرد

  به گزارش دانش روز، حجت الاسلام ˈ سید محمد حسن ابوترابی فرد ˈ روز جمعه در دیدار با خانواده شهیدان نژادفلاح ، افزود: ملت ایران برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی خود شهدای گرانقدری تقدیم کرده و این عزت و سربلندی مرهون همین از خود گذشتگی ها است.

وی با اشاره به توسعه و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف بیان کرد: فتح قله های علمی توسط جوانان این مرز و بوم اکنون مانند خاری در چشم دشمنان است.

ابوترابی فرد تاکید کرد: اگر این حماسه آفرینی ها و حرکت در مسیر ولایت نبود امروز ایران به عنوان یک کشور آزاد و مستقل در دنیا شناخته نمی شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اتحاد و وفاداری به نظام و ولایت را از عوامل تاثیرگذار در حفاظت از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: این اتحاد و همدلی همیشه نقشه دشمنان را نقش بر آب کرده و در ۳۴ سال گذشته دشمنان این موضوع را به خوبی درک کرده اند.

وی همچنین اعمال تحریم های یک جانبه و ظالمانه علیه ملت ایران را تضاد آشکار با حقوق بشر دانست و افزود : توسعه و پیشرفت حق هر کشوری است و باید به آن احترام گذاشت.

ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: گروه ۱+۵ بویژه آمریکا باید بدانند که مردم ایران همان سال ۵۷ همواره در صحنه دفاع از دستاوردهای انقلاب حاضر است و هیچگاه در برابر تهدیدات و تحریم ها حاضر به گذشتن از حقوق قانونی خود نیست.

حاج عباسعلی نژاد فلاح، نماد راستین ایمان و مقاومت و پدر فداکار چهار شهید والامقام دفاع مقدس شهیدان قیاسعلی، رضا، شعبانعلی و اسدالله نژاد فلاح چهارشنبه شب در سن ۸۹ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

منبع:ایرنا

جمعه ۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۹
کد خبر : 69216
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »