شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ملت ایران از تمام موانع عبور می‌کند/دوران غم و غصه می‌رود

danesheroz اسفند ۲۳, ۱۳۹۱ ۰
ملت ایران از تمام موانع عبور می‌کند/دوران غم و غصه می‌رود

رییس جمهور از سفر روز پنج شنبه خود به اراک برای افتتاح چند طرح عمرانی خبر داد و در موضوع تحریم ها اعلام کرد: ملت ایران از تمام موانع عبور می‌کند

محمود احمدی‌نژاد روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که در پی سفر شما به ونزوئلا مباحث حاشیه‌ای مطرح شد و آقای یزدی نیز در مورد این مباحث موضع‌گیری کردند نظر شما در مورد صحبت‌های اخیر آقای یزدی چیست؟ گفت: من آقای یزدی را دوست دارم.

احمدی نژاد درباره سفر خود به اراک، تصریح کرد: برای افتتاح چندین پروژه فردا (پنجشنبه)به اراک سفر خواهیم کرد.

رییس جمهور همچنین درباره حذف کشتی از مسابقات دوره آینده المپیک و مباحث مطرح شده در این زمینه، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که کشتی از مسابقات المپیک حذف نشود و ما داریم در این ارتباط نامه‌ای می‌نویسیم و ان‌شاء الله آن را ارسال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر این‌که کشتی جزء معدود ورزش‌هایی است که با روح المپیک سازگار است و پر از نشاط و قدرت بدنی، عمل سریع است در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که در سال ۹۱ کشتی ما دچار حاشیه‌هایی بود به خصوص بعد از مسابقات جام جهانی تهران، گفت: ورزش ما از جمله کشتی روند خوبی داشته است و جوانان و مسئولان در این عرصه‌ بانشاط در حال فعالیت هستند و روند پیشرفت روند خوبی بوده است.

رییس جمهور تاکید کرد: البته از نظر بودجه مقداری فشار بوده، اما علی‌رغم این فشارها حرکت ادامه داشته است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که سازمان حمایت از مصرف کنندگان درباره قیمت خودرو با توجه به تاکیدی که شما داشتید، مصوبه شورای رقابت را پیگیری و عملیاتی نکرده است، اظهار کرد: دولت سیستم پیگیری دارد و این مسائل را پیگیری می‌کند.

رییس جمهور همچنین درباره برخی از مباحث در ارتباط با بودجه سال آینده کشور، گفت: ما بودجه را اجرا می‌کنیم و در واقع قانون را اجرا می‌کنیم.

احمدی‌نژاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره بحث تحریم‌ها علیه ایران، یادآورشد: ملت ایران همیشه پیروز و عظیم بوده و حرکت ملت ایران رو به پیشرفت است.

وی با اشاره به سابقه چند هزار ساله‌ ایران،تاکید کرد: ایران از تمام موانع عبور می‌کند.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که چه خبری برای مردم دارید؟ گفت: چه خبر بهتر و زیباتر از این که بهار دارد می‌رسد، دوران غم و غصه می‌رود و ان‌شاء‌الله سال آینده برای تمام ملت سالی پر از خوبی و موفقیت باشد.

احمدی‌نژاد در ادامه خطاب به خبرنگاران حاضر و ملت ایران با اعلام اینکه ان شاء الله همیشه شاد باشید و در زندگی موفق باشید، تصریح کرد: سال آینده، سالی بسیار عالی و پرافتخار خواهد بود.

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۴
کد خبر : 9693
بازدیدها: 248

پاسخی بگذارید »