سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اعلام اسامی دانش آموزان غرق شده/ جسد ۳ دانش آموز پیدا شده است

danesheroz2 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
اعلام اسامی دانش آموزان غرق شده/ جسد ۳ دانش آموز پیدا شده است

دانش روز: مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز گفت: دانش آموزان غرق شده در سواحل نور از آموزش و پرورش استان البرز اعزام نشدند

به گزارش دانش روز،آقا صفری مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرزگفت: شش دانش آموز کرجی که در شهرستان نور غرق شده اند از سوی آموزش و پرورش استان البرز به اردوی مازندران اعزام نشده بودند.

وی تصریح کرد: تا کنون جسد ۳ دانش آموز غرق شده کشف شده است.

مدیر روابط عمومی استان البرز افزود: این دانش آموزان از سوی آموزش و پرورش به اردو اعزام نشدند بلکه اعزام آن ها از طریق اردوهای فرهنگی صورت گرفته و آموزش و پرورش استان البرز هیچ گروهی از دانش آموزان استان البرز و مناطق تابعه را به اردوی مازندران اعزام نکرده است.

* اسامی دانش آموزان غرق شده و مصدوم اعلام شد
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران از غرق شدن ۶ دانش آموز مقطع دبیرستان و مصدوم شدن ۴ تن در دریای شهرستان نور استان مازندران خبر داد.
فرزاد بزرگی در تشریح این حادثه اظهار داشت: در ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه عصر روز گذشته مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان مازندران از حادثه غرق شدن تعدادی از دانش آموزان باخبر شد و بلافاصله تیم های درمانی را به شهرک پزشکان در منطقه ایزدشهر شهرستان نور اعزام کرد.

وی ادامه داد: در این حادثه یکی از افراد گروه در حال غرق شدن بود که ۹ نفر از دوستان وی به یاری می شتابند که متأسفانه ۶ تن دچار غرق شدگی و ۴ تن دیگر نیز از آب خارج و مصدوم بودند که پس از اقدامات اولیه اورژانس به بیمارستان امام نور منتقل شدند.

در حال حاضر یکی از مصدومان در بخش ICU 2 تن دیگر در CCU و یک تن دیگر در بخش داخلی تحت درمان هستند.

بزرگی خاطر نشان کرد: دانش آموزان در منطقه خارج از طرح در حال شنا بودند که این حادثه تلخ رخ می دهد .
وی اسامی فوت شدگان را میلاد شیرزاد، رحیم زمانی، حسن زنجبر آزاد، حسین زنجبرآزاد، محمد قربانی و رضا پاشایی اعلام کرد.

همجنین اسامی مصدومان حمید غفار نژاد، یاشار معینیان، احسان غلامی و امید تاجیک است.

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 34078
بازدیدها: 307

پاسخی بگذارید »