جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مقدمات برگزاری راهپیمایی روز قدس در کرج فراهم شد

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
مقدمات برگزاری راهپیمایی روز قدس در کرج فراهم شد

دانش روز: معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: مقدمات برگزاری راهپیمایی روز قدس در کرج فراهم شده است

به گزارش دانش روز، ˈسعید صفری ˈافزود: پیرو صورت جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم روز قدس، اهم برنامه های این روز پرشکوه و مهم برنامه ریزی شد.

وی با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن برنامه های تدوین شده روز قدس، بیان کرد: به منظور تحقق این مهم ضروری است، تمام دستگاه های مربوطه جهت برگزاری هر چه با شکوهتر این مراسم اقدام کنند ضمن آنکه، دستگاه های ذیربط موظف هستند گزارشی از اقدمات صورت گرفت را طبق جدول شرح وظایف در اختیار حوزه خدمات شهری قرار دهند.

این مسوول در تشریح جدول شرح وظایف تدوین شده به منظور برگزاری باشکوه روز قدس، عنوان کرد: بر این اساس مناطق ۱۲گانه ملزم به چاپ و نصب بنر به تعداد ۱۰ عدد در سطح منطقه هستند.

صفری عنوان کرد: چاپ ویژه نامه و تراکت نیز از دیگرن برنامه ها و اقداماتی است که با محوریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرج صورت می گیرد.

وی، شستشو و پاکسازی مسیر راهپیمایی را از جمله اقدامات مهم برای برگزاری مراسم روز قدس خواند و افزود: این اقدام نیز از سوی خدمات شهر انجام می شود.

صفری خاطر نشان کرد: آماده کردن و اختصاص دو عدد بالابر نیز از دیگر اقداماتی است که با محور خدمات شهری انجام می شود.

صفری ، چاپ پرچم در قطع کوچک را یادآور شد و با بیان اینکه، این پرچم ها متعلق به کشورهای ایران، سوریه، بحرین و فلسطین است، گفت: این مهم از سوی روابط عمومی شهرداری پیگیری می شود.

وی با اشاره به نقش سازمان اتوبوسرانی در برگزاری مراسم ˈ روز قدس ˈ عنوان کرد: استقرار اتوبوس در محل های تعیین شده نیز از سوی سازمان اتوبوسرانی دنبال می شود.

صفری، استقرار شش غرفه عرضه اقلام فرهنگی در مسیر راهپیمایی را از دیگر برنامه های تدوین شده ذکر و عنوان کرد: معاونت فرهنگی مسئول اجرای این برنامه فرهنگی است.

وی گفت: اختصاص ۱۵ وانت بار جهت نصب سیستم صوتی از دیگر برنامه هایی است که با مسئولیت خدمات شهر مرکز انجام می شود.

منبع:ایرنا

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۶
کد خبر : 43264
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »