یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مقاومت و صداقت رمز پیروزی مذاکرات ژنو

danesheroz1 آذر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
مقاومت و صداقت رمز پیروزی مذاکرات ژنو

دانش روز: حضرت آیت الله خامنه ای می فرمایند: آنچه که من به شما جوانان عزیز و فرزندان خودم عرض میکنم، این است که بدانید امروز تاریخ جهان، تاریخ بشریت، بر سر یک پیچ بزرگ تاریخى است. دوران جدیدى در همه‌ى عالم دارد آغاز میشود

 به گزارش دانش روز، حضرت خامنه ای از این دوران به عنوان پیچ تاریخ یاد می کنند که اکثر رویدادها در این دوران اتفاق می افتد و فقط با مقاومت و صداقت است که می توان از این پیچ با سربلندی عبور کرد.

 توان دنیای اسلام را می توان از طریق ظرفیت های اسلام بالا برد لذا جمهوری اسلامی ایران جبهه مقاومت برای برقراری امنیت در کشور را مطرح می کند.

 امروزه غرب برای تسط بر کشورها به موضوع انرژی توجه دارد به دلیل این که غرب نمی تواند در منطقه ، نیرو مسلح داشته باشد ، لذا غرب باید از اسرائیل حمایت کند چرا؟ چون علی رغم اینکه اسرائیل یک اقلیت است اما توانایی نفوذ پذیری بسیار بالایی دارد لذا امریکا باید برای رسیدن به اهدافش با اسرائیل مشورت کند.

 درک واقعی حضرت امام و توجه مردم به امام ، این نیرو می تواند جای نیروهای پرهزینه را بگیرد.

 صداقت یکی از عنصرهای تعیین کننده انقلاب ماست .

 غربی ها از هر لحاظ وارد شدند که حق غنی سازی انرژی هسته ای را از ایران بگیرند ، اما امروز به حول قوه ی الهی قدم اولیه در این زمینه برداشته شد و دنیا بداند که جمهوری اسلامی با سلاح های کشتار جمعی کاملا مخالف است .

 آقای روحانی دولتش را دولت اعتدال معرفی کردند، ایشان با جلسه ای که با حضرت آیت الله خامنه ای داشتند پرونده هسته ای ایران را که تا پایان دولت دهم یک پرونده امنیتی بود به یک پرونده سیاسی تبدیل نمودند و در ادامه آقای روحانی پرونده هسته ای را به وزارت خارجه واگذار و با هماهنگی رهبر جمهوری اسلامی ایران توافقاتی از ایشان گرفتند و مذاکرات هسته ای را شروع کردند.

 در خصوص مذاکرات ژنو ، خوب است که مردم خوشبین باشند و به این موضوع که در قبال این سند ، ایران چه قول و قرارهایی داده است بدبین نباشند.

 مردم ایران در تمام این سالها همت و اقتدار خود را نشان دادند ، این بار نیز کشور ایران به حمایت ، اعتماد و مقاومت مردم ایران نیازمند میباشد.

 هابس میگوید:” پشت هر قراردادی باید یک شمشیر باشد .” امروز هم آن شمشیر مردم و مقاومت مردم است.

منبع: مفاآنلاین

دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴
کد خبر : 77310
بازدیدها: 284

پاسخی بگذارید »