دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مقام نخست دانشجویان دانشگاه آزاد کرج در مسابقات عملیات حرارتی کشور

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
مقام نخست دانشجویان دانشگاه آزاد کرج در مسابقات عملیات حرارتی کشور

دانش روز: تیم البرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دهمین دوره مسابقات عملیات حرارتی کشور که در شهر آمل برگزار شد موفق به کسب مقام نخست کشور در بخش ویژه شد

به گزارش دانش روز، در مسابقات عملیات حرارتی کشور، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به مقام نخست دست یافتند.

تیم البرز دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دهمین دوره مسابقات عملیات حرارتی کشور که در شهر آمل برگزار شد موفق به کسب مقام نخست کشور در  بخش ویژه شد.

این مسابقات که در دانشگاه (فولادین ذوب آمل) برگزار شد در دو بخش آهنی و ویژه برگزار شد بیش از ۱۰۳ تیم از دانشگاه های کشور در آن حضور داشتند که ۳۲ تیم در بخش آهنی و ۲۳ تیم در بخش ویژه توانستند به مرحله دوم مسابقات که مرحله عملی بود راه یابند.

در این مسابقات قطعات ارائه شده توسط تیم البرز کرج با میانگین سختی سطح ۸/۶۴ راکول سی و همچنین میانگین سختی مرکز ۸/۶۴ راکول سی یکی از بهترین قطعات ارائه شده در مسابقات عنوان شد. اعضای تیم البرز کرج آقایان علیرضا جم، کورش آزادگان و ساسان لرکی از دانشجویان فعال واحد کرج بودند که در سابقه علمی خود حضور در مسابقات فراوانی را به ثبت رسانده اند.

گفتنی است بعد از واحد کرج تیم های دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه دولتی یزد مقام های دوم و سوم مسابقات را از آن خود کردند.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸
کد خبر : 58753
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »