پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مفتی وهابی : از نشانه های کمال ایمان ، تکفیر شیعه است

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
مفتی وهابی : از نشانه های کمال ایمان ، تکفیر شیعه است

اینکه به شیعیان اجازه ورود به مکه و مدینه داده می شود نه به این معنی است که آنها مسلمانند ! بلکه این امر فقط به دلایل سیاسی است و حاکمان قدیم و جدید از آن پیروی کرده اند؛ شیعه دینی است که با همه ی ادیان حتی بت پرستی تفاوت دارد

گروه فرهنگی دانش روز :  مفتی وهابی “الربیعی” در تازه ترین اکاذیب خود بر شبکه اجتماعی اینترنتی “تویتر” نوشته است: از نشانه های کمال ایمان به خدا، اقرار به کفر شیعه و عقائد آنها و مطالب کتاب هایشان و برائت از این آیین است!

وی افزود: از نظر شرعی جایز نیست که  به شیعیان مانند دیگر کفار اجازه ی ورود به حرمین شرفین داده شود و دلیل آن همان آیه ی “إنما المشرکون نجس فلا یقربوا المسجد الحرام ” است و همه معتقدند که شیعه مشرک است!

اینکه به شیعیان اجازه ورود به مکه و مدینه داده می شود نه به این معنی است که آنها مسلمانند ! بلکه این امر فقط به دلایل سیاسی است و حاکمان قدیم و جدید از آن پیروی کرده اند؛ شیعه دینی است که با همه ی ادیان حتی بت پرستی تفاوت دارد.

وی در ادامه ی حملات خود ادعا کرد: هیچ یک از علمای اسلام به این موضوع که شیعه منتسب به اسلام است فتوا نداده اند، اما وی دقیقا مشخص نکرد منظورش از علمای اسلام کیست.

وی در پایان سخنان روشنفکرانه ی خود گفت: مسلمانان در دعوت شیعه به سوی اسلام اهمال کردند وحال ثمره ی این کار خود را برداشت می کنند!

 

منبع : شیعه نیوز

 

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۹
کد خبر : 19785
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »