چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معلم و دبیر و مدیر خوب، هزار نقص را جبران می کند

danesheroz1 فروردین ۱۵, ۱۳۹۳ ۰
معلم و دبیر و مدیر خوب، هزار نقص را جبران می کند

دانش روز: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: معلم و دبیر و مدیر خوب هزار نقص را جبران می کند و عرصه تعلیم و تربیت از اهمیت بس زیادی برخوردار است

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمین اعرافی در دیدار مدیر کل و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش استان یزد افزود: آموزش و پرروش باید در جایگاه نخست نگاه و عزم ما و حمایت آحاد مسئولان و شهروندان باشد .

وی خاطرنشان کرد: الگوی جذاب ، عمیق و درست از دین می تواند نسل نوجوان و جوان ما را نجات بدهد و ادبیات فارسی تضمین کننده روح پاک و اخلاق و ادب است .

امام جمعه میبد اظهار داشت: این مسئله ای راهبردی است که آموزش و پرورش بتواند ظرفیتی در خود ایجاد کند که مسائل جاری جامعه را بفهمد ، تحلیل کند ، راه حل بدهد و در متن نظام آموزشی کشور جاری شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: به عنوان یک شهروند و علاقمند به مسائل تعلیم و تربیت از عزم و هممت بلندی که امروز در مجموعه آموزش و پرورش استان مشاهده می کنم صمیمانه تشکر دارم .

اعرافی افزود : تلاش کرده ام مسائل تعلیم و تربیت به شکل فنی و مطابق با آنچه که واقعیت های آموزش و پرورش است در فضای حوزه و تحقیقات حوزه مطرح شود .

وی ادامه داد: ما در شورای عالی انقلاب و شورای معین نیز سعی کرده ام که از آموزش و پرورش حمایت کنیم که نمونه آن تأسیس دانشگاه فرهنگیان بود که با وجود مخالفت هایی که وجود داشت به تصویب رسید .

اعرافی ادامه داد : بنده و سایر مسئولان و شهروندان باید افتخار کنیم که در خدمت آموزش و پرورش باشیم؛ آموزش و پرروش باید در جایگاه نخست نگاه و عزم ما و حمایت آحاد مسئولان و شهروندان باشد .

رئیس جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه حوزه آموزش و پرورش یک حوزه فوق العاده پیچیده است اظهار داشت : اینکه بشود مسائل ۱۰ ، ۲۰ ساله آموزش و پرورش را با حجم تغییرات و تحولاتی که در دنیا و کشور رخ می دهد سامان داد و در یک چشم انداز و کلان دید ، کار واقعا دشواری است و کار فرهنگی خیلی پیچیده تر از اقتصاد است.

در ابتدای این نشست مدیر کل آموزش و پرورش و هر یک از معاونین گزارشی از عملکرد ، وضعیت و برنامه های پیش روی آموزش و پرورش استان را ارائه کردند .

منبع: ایرنا

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳
کد خبر : 104259
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »